Přeskočit na obsah

14. Výroční konference itSMF Czech Republic

 • od
konference itSMF 2020

Zveme vás na 14. Výroční konferenci itSMF Czech Republic, s podtitulem „ITIL A ITSM INSPIRUJÍCÍ“, která se koná vednech 23. a 24.1.2020 v Praze.

Správa IT služeb (ITSM) prošla v posledním desetiletí transformací. Na jedné straně jsou nástroje a technologie stále sofistikovanější a procesy efektivnější. Současně byla IT oddělení vystavena tlaku na lepší sladění svých služeb s podnikatelskými činnostmi a demonstrovala, jak přispívají k úspěchu podniku. V některých případech musí společnosti utratit IT peníze původně určené pro investice do jiných technologií s cílem dosáhnout shody s předpisy, příklady jsou Sarbanes Oxley, COBIT a ISO 20000.

Svět, ve kterém žijeme, je zase o rok starší, doufejme, že i moudřejší. Totéž platí pro komunitu managementu IT služeb (ITSM) v tom smyslu, že se celý obor posunul v roce 2019 vpřed. Byly uveřejněny nové verze ITIL i COBIT. Jaké jsou zkušenosti s jejich uplatňováním?

Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky z oblasti nejžhavějších trendů ITSM, na které se zaměřují programové bloky konference:

 1. ITIL 4
 2. Další trendy v oblasti řízení IT služeb
 3. Workshopy
 4. Panelové diskuse

Konference je tradičně dvoudenní, ve čtvrtek v 9:00 – 18:00, v pátek 9:00 – 13:00 hodin. Po oba dny bude zajištěno občerstvení. Očekává se cca 250 návštěvníků z komerční sféry i státního sektoru.

 • Získejte nejnovější znalosti o tématech, trendech a osvědčených postupech v oblasti správy služeb.
 • přijďte si poslechnout „co byste měli dělat“, „proč byste to měli dělat“, praktické rady „jak začít“ a „jak se zlepšovat“.
 • Vybudujte si síť odborníků a informačních zdrojů, spolupracujte na nápadech a diskutujte o společných výzvách.
 • Seznamte se s předními dodavateli ITSM nástrojů a dalšími doplňkovými nabídkami správy služeb.
 • Získejte více informací o směru, kterým se odvětví řídí (budoucnost ITIL, jak se vyrovnat se zvýšenými očekáváními podniků atd.).
 • Objevte nové způsoby, jak povzbudit osobní a profesní rozvoj tím, že se dozvíte více o profesionálním systému řízení služeb (PSMF) a o přístupu k případovým studiím
Štítky:

Napsat komentář