Přeskočit na obsah

54. Dny malých obcí

  • od
DMO 54 2021

Většina obcí nyní žije v nejistotě, zda zvládne složité období. Jak přistoupit k rozpracovaným projektům? Jak sestavit rozpočet na další rok? Bude potřeba projekty pozdržet, odložit nebo zcela přepracovat? Jsou predikce rozpočtů reálné? Lze očekávat posílení dotační politiky nebo bude třeba měnit strukturu? Objeví se nové dotace z programů MMR? Kam se obrátit pro podporu a pomoc? Na tyto a mnoho dalších otázek získají účastníci odpovědi přímo od odborníků a zástupců jednotlivých ministerstev.

DMO 54Svoji osobní účast již potvrdila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, problematice životního prostředí se bude věnovat Petr Valdman, ředitel SFŽP, v programu nebudou chybět ani informace o Akčním plánu Strategie regionálního rozvoje ČR 21+ na roky 2021 a 2022, výzva MMR na podporu bydlení a řada dalších zajímavých témat včetně financování a kontroly veřejné správy.

Podrobnější informace o připravovaných 54. DMO lze najít na webových stránkách www.denmalychobci.cz, kde běží i registrace.

Napsat komentář