Přeskočit na obsah

Brand Management 2020

  • od
Brand Management 2020

Jako každý rok, i letos se bude konat konference Brand Management. Je to největší česká konference o značkách, kterou Blue Events pořádá od roku 2000. Je to ideální platforma pro výměnu názorů a sdílení aktuálních trendů mezi šéfy firem a seniorními manažery marketingu a komunikace, kteří chtějí lépe řídit své značky.

blue events logoKDY: 30.9.2020
KDE: Cubex centrum, Praha

Aktuální téma: Jak udělat z marketingu superlídra

Silné značky potřebují silné lídry. Teď je ta chvíle, aby marketing prokázal svou hodnotu a pomohl firmám růst a lépe sloužit jejich zákazníkům. Opravdu musíte škrtat rozpočty? Nebo radši uděláte všechno proto, abyste šli proti současné tendenci a získávali nové zákazníky? Škrtejte jen to, co nefunguje, a zároveň se vrhejte po nových příležitostech. Jak to dokázat? Právě na to potřebujete superlídra! Hlavním řečníkem konference Brand Management 2020 bude světově uznávaný odborník na leadership Thomas Barta, autor knihy „The 12 Powers of a Marketing Leader“. V programu dále vystoupí především ti, kterým se daří posilovat roli marketingu ve firmách a dlouhodobě růst.

S kým se potkáte?
Vzhledem ke strategickému významu značek se předchozích ročníků konferencí Brand Management vždy účastnili seniorní manažeři, ředitelé, členové představenstva či majitelé firem. Obvyklá návštěvnost se pohybuje okolo 500 účastníků.

Napsat komentář