Přeskočit na obsah

Communication Summit 2022 zveřejnil téma konference a proběhne osobně

  • od
Communication Summit 2022

Minulé dva roky probíhal Communication Summit online, ale pro další ročník přišel čas setkat se zase konečně osobně! Společnost Blue Events plánuje toto velké setkání komunikačních profesionálů, opět v prostorách DOX+ 4. května 2022.

blue events logoCommunication Summit vznikl před 4 lety s cílem dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR. To dost dobře nejde bez osobního setkání, samozřejmě při splnění platných hygienických opatření. Řečníci budou prezentovat a diskutovat živě přímo v sále. Proběhnou také workshopy a závěrečný koktejl.

Jaké bude hlavní téma?
„Hlavně ať to dává smysl“.
Proč? Většina značek se potýká s tím, že jejich obsah lidé nevnímají jako relevantní. Spotřebitelé přitom chtějí nejen smysluplnou komunikaci, ale posuzují firmy podle toho, jestli mění svět k lepšímu. Zároveň manažeři komunikace a PR mají ve firmách stále více na starosti CSR a udržitelnost.

Jste připraveni škrtnout z komunikace nesmysly? ZDE je k dispozici registrace za zvýhodněnou cenu Very Early Birds.

Ze studie „Meaningful Brands“ skupiny Havas vyplývá, že až 77 % značek by mohlo zaniknout a nikomu by nechyběly. Jak se stát smysluplnou značkou? Kdy a jak je dobré komunikovat „smysl“? Jak to může značkám pomoci a čeho se přitom vyvarovat? To všechno budeme řešit na Communication Summitu s domácími i zahraničními experty.

Součástí programu, který právě vzniká, budou jak strategické přístupy k tématu smysluplných značek, tak konkrétní případové studie z domova i zahraničí, nebo velký výzkum o tom, jak smysluplněji mohou dnes spolupracovat klienti a komunikační agentury.

Další informace o akci naleznete na webu konference.

Napsat komentář