Přeskočit na obsah

Content marketing 2020

  • od
Content marketing 2020
Konferenci Content marketing 2020 s podtitulem “Závazek značek”, kterou pořádá Asociace content marketingu (ACM),  se ve svém čtvrtém ročníku zaměřuje na téma závazku značek vytvářet kvalitní obsah a jak na to?

Hlavní řečník:

Pieter Vereertbrugghen (President of the Belgian Association for Content Marketing Agencies, Managing Director Cypres)

Téma Pieterovy prezentace: Help I am losing control

Content marketing is hot. It’s so hot that many marketers get burned by it. They do not fully understand the new marketing and communication world, where the audience, the customer puts himself right in the center. That is new and difficult for most marketers. They remain traditional marketers. Their biggest mistake is that they want to help their own brand. That is indeed what they always did.

Řečníci:

Šárka Hamanová (PR managerka Ambiente)

Téma Šárčiny prezentace: Morek – Ambiente až na dřeň

Představit zaměstnancům misi a vizi firmy, seznámit nováčky s jedinečnostmi Ambiente a propojit Husákovy děti a mileniály – to byl impuls k vydání publikace Morek. Co tomu předcházelo, na čem si v Ambiente vylámali zuby a jak to nakonec dopadlo? Šárka Hamanová donese výtisky a řekne vám, jak obsah zpracovali a jak s ním dále nakládají.

Kateřina Borovanská (Managing Director FREYA, ACM, Fénix content marketing)

Téma prezentace Kateřiny: Komunikace luxusních značek a vývoj segmentu luxusu v následujících 5 letech – 10 hlavních výzev

Bez silných značek by neexistoval vypravěč příběhu, tedy berme v potaz brand, který formuje svůj firemní obraz. Jedním z nejlepších vypravěčů jsou pak značky ze segmentu luxusu, které cílí v kvalitě řezu laserem na své vybrané zákazníky a jejich touhy. Pomocí obsahového marketingu se zákaznické touhy vzbuzují. Jak svoje komunikační kanály plní značky jako Hermes, Burberry, Celine, Prada a další příklady komunikace luxusních značek. Jaká jsou témata a výzvy v komunikaci luxusního segmentu? A jak se celý segment vyvíjí ekonomicky – jsou tyto dva světy opravdu tak daleko, jak se často tváří management firem v ČR?

Rudolf Kvíz (Managing Director Konektor Social)

Téma Rudolfovy prezentace: Možnost volby, aneb Amerika gratuluje Čechům k 30 letům svobody

Brand USA, jakkoliv se v posledních letech propírá v médiích, je stále spojený se splněnými sny, svobodou a demokracií. To svým způsobem značku USA zavazuje komunikovat tyto hodnoty a upozorňovat na ně i mimo Spojené státy. Do toho spadá i naše kampaň pro Americké velvyslanectví v České republice, které chtělo 30 let od revoluce poukázat, co Češi získali. A to navíc v době, kdy to začala řada Čechů zapomínat. Právě proto jsme se v kampani zaměřili hlavně na kraje, kde se může zdát, že svoboda a demokracie ztratila na důležitosti.Jak se prezentuje svoboda a demokracie v Zemi, kde jsou její základní principy třicet let po revoluci dennodenně pošlapávány? A proč to Čechům musí ukazovat Spojené státy?

Martin Vymětal (Business & Marketing Director Boomerang Communication)

Téma Martinovy prezentace: Šelmostroj: premiéra měření hodnoty obsahu

Když jste největší hráč na trhu, nesete za něj svůj díl odpovědnosti. V LMC to dobře vědí, a proto mění český svět práce – mimo jiné – úspěšným obsahem. Jak měřit jeho přínos a hodnotu pro značku? Martin Vymětal z Boomerangu vám představí nový způsob měření obsahového marketingu na příkladu největší rodiny firemních médií pro české personalisty.

Jan Javornický (Managing Director Elite Solutions)

Téma Janovy prezentace: Na počátku bylo slovo

Dnes má obsah nepřeberně podob, tvarů, barev, tónů i chutí. Kde leží hranice a kam až se můžeme odvážit na cestě za obsahem, který budou recipienti milovat? Přednáška obsahuje unikátní case study včetně výsledků klinického vyšetření, jak moc jsme se v agentuře zbláznili, když jsme spolu s Kytary.cz začali pořádat koncerty hudebních hvězd pro jediného diváka.

Andrea Běhounková (šéfredaktorka Vogue)

Napsat komentář