Přeskočit na obsah

Do Ostravy se po dvou letech vrací nákupní festival eBF

Festival eBF Ostrava

Sdílení znalostí o digitalizaci firemního nákupu a veřejných zakázek v neopakovatelné atmosféře je hlavním důvodem, proč se bude v Ostravě konat již 18. ročník festivalu eBF. Ve dnech 24. až 27. května 2022 se jej zúčastní přes 400 nákupních specialistů z několika evropských zemí. Program akce se skládá z více než 50 odborných témat souběžně probíhajících na několika scénách, o kterých bude mluvit na 60 spíkrů.

„Po dvou letech streamování se letošní ročník konečně koná naživo a kontaktně v Ostravě na stejných místech jako v minulých letech. Svět se změnil, tlak na digitalizaci neuvěřitelně roste, a automaticky poskočila i úroveň přednášek, diskusí a workshopů, se kterými se na eBF setkáte,“ říká Milan Kaplan z ostravské společnosti PROEBIZ, která je pořadatelem festivalu eBF.

Svět se změnil

Letošní ročník klade důraz na nejaktuálnější trendy a vychytávky digitalizace procesů nákupu a veřejných zakázek, sdílení zkušeností nejvyspělejších týmů a na seznámení se s nejmodernějšími oborovými nástroji a praktickými přístupy k řešení dnešních krizí. Tematické zaměření je podle organizátorů tak aktuální, jak to jen jde. Vystihuje jej motto „Svět se změnil“ a právě na to je třeba se připravit. Účast na eBF je ideálním řešením pro všechny, kdo chtějí mít přehled o současných trendech a efektivních změnách.

eBF 2022 logoSoučástí program budou aktuální informace o novinkách na straně poskytovatelů technických nástrojů nebo o plánech, které prostředí nákupu a veřejných zakázek změní do budoucna. Platformou pro sdílení zkušeností budou nejen otevřená diskusní fóra v konferenčních sálech hotelu Imperial a dalších přilehlých prostorách, ale i případové studie. K účasti se opět přihlásili zástupci českých a slovenských ministerstev a institucí či Evropské komise. Dále to jsou nákupci předních evropských korporací i menších firem.

Doprovodný program festivalu eBF nabídne výstavu uměleckých děl účastníků, slavnostní vyhlášení soutěže Fair Sourcing Awards, Nákupní regatu na divoké Ostravici i závěrečnou Dlouhou kávu se zajímavými hosty, jako je ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová či horolezec Libor Uher.

Napsat komentář