Přeskočit na obsah

Dotace pro soukromý sektor: nové období 2021–2027

  • od
Uvodní obr konf Seminaria

Jste společnost a uvažujete o podpoře vašich podnikatelských záměrů z fondů EU v období 2021–2027? Nemáte čas a chuť probírat se mnoha dokumenty, abyste zjistili, zda se vaše projektové záměry budou moci ucházet o dotace? Nabízíme vám přehlednou formou podané informace o možnostech pro podnikatelský sektor v novém dotačním období, které se právě rozjíždí. Štěstí přeje připraveným.

KDY: 10. 3. 2021
KDE: Praha – Hotel Occidental****

Na co se konference zaměří?
Fondy EU nabídnou také v novém dotačním období 2021–2027 podporu podnikům s cílem zlepšit konkurenční pozici českých firem. Otevírá se tak celá řada nových možností financování. Budou stejně jako v minulosti svázány mnoha pravidly a nemalou administrativní zátěží, a pokud ne, co bude v jejich zaměření a administraci nového?

Poskytneme vám přehled o možnostech podpory zaměřené na podnikatelský sektor v nastupujícím dotačním období. Seznámíme vás s podmínkami hlavních programů, kde se jako podnikatelé můžete ucházet o podporu. V rámci projektové části shrneme zkušenosti z přípravy projektů a jejich administrace v rámci současného programového období.

Konference Dotace pro soukromý sektor: nové období 2021–2027 osloví majitele, statutární zástupce a celou škálu vedoucích manažerů.

Napsat komentář