Přeskočit na obsah

Eaton Tour proběhne opět online

  • od
Eaton online tour 2021

V rámci Eaton On-line Tour, se od 9. února můžete zúčastnit odborně technických online školení. Každé úterý od 13 hodin tak budou opět probíhat živé webcasty. Tato školení jsou určená pro konstruktéry, projektanty a elektrikáře, kteří v jejich rámci poznají novinky z produktového portfolia společnosti Eaton.

Odborníci nabídnou také praktické ukázky a předají účastníkům své odborně-technické znalosti. Dostatečný prostor bude věnován dotazům. Po odvysílání budou mít účastníci k dispozici materiály ke stažení k danému tématu, archiv odvysílaných školení, možnost kontaktovat obchodního zástupce s dotazy na danou problematiku a podporu ze strany společnosti Eaton.

Mezi tématy se objeví například chytrá elektroinstalace a její ovládání z mobilu, základy k instalačním jističům a obloukovým ochranám, propojovací systémy Eaton, představení programu E-Config a další.

Společnost Eaton vždy organizovala mnoho přednášek a školení pro odborníky na nejrůznější témata jako elektroinstalace, projektování instalace, srovnávání různých systémů ovládání a mnoho dalších. Vzhledem k nové situaci na trhu, kterou způsobila pandemie koronaviru, změnil Eaton koncept školení, aby i v této situaci mohl nadále školit zájemce a pomáhat jim s dotazy na produkty a realizace.

9. 2. Představení programu E-Config
16. 2. Návrh bytového rozváděče v programu E-Config
23. 2. Kreslení liniových schémat v E-Configu
2. 3. Konfigurace výkonových jističů v E-Configu
9. 3. Chytré řešení pro spínání, stmívání, topení a rolety s ovládáním ze Smartphonu
16. 3. Základy k proudovým chráničům
23. 3. Proudové chrániče podrobněji
30. 3. Základy k instalačním jističům
6. 4. Základy k obloukovým ochranám (AFDD)
13. 4. Propojovací systémy Eaton

Přihlášky na školení jsou zdarma a bez registrace. Pro spuštění školení stačí mít otevřenou stránku a školení se v daný čas spustí samo. Nezapomeňte se tedy v daný čas připojit na stránky Eaton, kde bude vysílání probíhat.

Napsat komentář