Přeskočit na obsah

10. ročníku kongresu OBALKO na téma FuturePack: Zaostříme na budoucnost balení

  • od
OBALKO 10
13Říj2022
14Říj2022

Praha

Letošní jubilejní 10.ročník kongresu OBALKO, který se bude konat 13.-14.10.2022 v Praze, bude mít hlavní téma a to FuturePack: Zaostříme na budoucnost balení.

Dopoledne se program zaměří právě na toto téma. Technologie postupuje bleskovou rychlostí a obalový průmysl se snaží držet krok. Před námi je však ještě hodně dlouhá cesta. Obaly se musí jednoduše třídit a recyklovat, musí být efektivnější při prodeji produktů, lepší jako zdroj informací pro spotřebitele a musí se dát snáze navrhovat, objednávat a vyrábět. S rychlostí, kterou se svět pohybuje, je budoucnost obalů hned za rohem. Rozšířená realita, digitální značení, ekodesign, objednávání online, klimatická neutralita… Stručně řečeno, balení zítřka je tu skoro už dnes. Registrujte se na 10. ročníku kongresu OBALKO, největšího setkání obalových profesionálů ve střední Evropě, a společně zaostříme na budoucnost balení.

Odpoledne se konají specializované workshopy na aktuální témata, která hýbou obalovým světem. Workshopy jsou rozděleny do sekcí věnovaných marketingu a designu, technologii a transportu a udržitelnosti. V každé sekci budou odborné prezentace či panelové diskuze vedené zkušenými, a především odbornými moderátory.

 

Napsat komentář