Přeskočit na obsah

4. Česká konference o stresu a vyhoření

4. Česká konference o stresu a vyhoření
02Čvn2018

Kongresové centrum Hotelu Olšanka

Táboritská 23/1000, Praha 3

Stres, únava a vyhoření. Často je pociťujeme úplně všichni a často i podstatným způsobem ovlivňují naše životy. Ale jen málo z nás s nimi dovede opravdu účinně něco dělat. Často jsme tak doslova němými svědky toho, jak stres začíná rozežírat náš život. Stres, únava a vyhoření vede k problematickému životnímu stylu – špatně jíme, málo spíme a hýbeme se. To nás paradoxně uvádí to ještě problematičtějších stavů a my se dostáváme do slova a do písmene do bludného kruhu. Stres a vyhoření nás tak může dostat z úspěšných částí našeho života doslova na dno.

4. Česká konference o stresu a vyhoření navazuje na řadu předchozích konferencí, které se problematikou stresu a vyhoření zabývaly. V letošním roce otevírá aktuální a velmi zajímavá témata o tom, jak stres a vyhoření ovlivňují životní styl a naopak, jak vhodným životním stylem jim můžeme předcházet.

Konference je určena jak pro profesionály, kteří pracují s lidmi, tak všechny, kteří se o danou problematiku zajímají.

Konferenci pořádá Národní institut pro děti a rodinu ve spolupráci s Psychiatrickou klinikou 1. LF UK a VFN v Praze, Českou lékařskou komorou, katedrou psychologie PedF UK a katedrou psychologie FF UK.

4. Česká konference o stresu a vyhoření

Napsat komentář