Přeskočit na obsah

Brand Management 2018

Brand Management 2018
19Zář2018

Cubex Centrum

Na Strži 2097/63, Praha 4, Pankrác

blue eventsBrand Management 2018 se zaměří na ožehavé téma „post-faktické“ doby a jejího dopadu na marketing a budování značek. Mediální prostor plný blábolů i zjevných lží nahlodává všeobecnou víru v rozhodování založené na faktech. Když lidé nevěří tomu, co tvrdí média, proč by měli věřit tomu, co komunikuje vaše značka?

Značky jsou přitom založené na důvěře. Jak si ji v těchto podmínkách udržet?

Co je Brand Management?
Největší oborové setkání všech, kteří věří, že značka je daleko více než grafický symbol. Je to ideální platforma pro výměnu názorů a sdílení aktuálních trendů mezi seniorními manažery marketingu a komunikace, které zajímá, jak dále efektivně rozvíjet a řídit značky.

Pro koho je Brand Management?
Konference je určena pro všechny, kdo věří v sílu značek a jejich hodnotu pro firmy, společnost, komunity i jednotlivé spotřebitele. Vzhledem ke strategickému významu značek měly předchozí ročníky vždy vysokou návštěvnost (okolo 400 účastníků), významnou část audience přitom představovali top manažeři, ředitelé, členové představenstva či majitelé firem.

Struktura programu Brand Managementu 2018
08:15 – 09:00
Registrace, snídaně, ranní networking
09:00 – 10:30
BLOK A: POST-FAKTICKÁ DOBA: PŘÍČINY A DŮSLEDKY
Nacházíme se ve světě, kterému se říká post-truth world, neboli post-faktická doba. Objektivní fakta mají na názory lidí menší vliv, než apel na emoce a osobní přesvědčení. Není důležité, co je pravdivé, ale co se jako pravdivé zdá. Brexit a další „divné“ volby ovlivněné argumenty okatě popírajícími reálné skutečnosti, zneužívání informací ze sociálních médií s cílem vytvářet informační chaos - to vše nahlodává všeobecnou víru v rozhodování založené na faktech.

Charakteristika post-faktické doby, ekosystém nedůvěry a jeho fungování
Jak současná situace ovlivňuje trendy v marketingu a brand managementu
10:30 – 11:00
Přestávka na kávu
11:00 – 12:00
BLOK B: BYZNYS V POST-FAKTICKÉ DOBĚ (THE POST TRUTH BUSINESS)
KEY NOTE: Sean Pillot de Chenecey

Autentické značky ve světě, který ničemu nevěří

Do čela se derou noví vůdci národů (a bohužel i firem), kteří pracují s fakty velmi „kreativním“ způsobem. Nejenom, že je používají velmi účelově, ale často záměrně zaplavují mediální prostor spoustou blábolů, polopravd i zjevných lží. Značky jsou principiálně založené na důvěře. V post-faktické době však životně důležité spojení mezi značkou a spotřebitelem slábne, a to firmám komplikuje rozvoj.

Příklady značek, které si udržely důvěru
Ukázky, jak všeobecné deziluzi a nedůvěře při komunikaci značek čelit
12:00 – 13:00
BLOK C: DŮVĚRA VE ZNAČKY NA NAŠEM TRHU
Jak se s obnovou důvěry potýkají značky na našem trhu? Na čem staví svůj marketing, když hezké obrázky nestačí? Představíme lídry českého marketingu současnosti, kdy více než dříve záleží na opravdovosti značek a konzistenci toho, co slibují.

13:00 – 14:00
Oběd a polední networking
14:00 – 16:00
BLOK D: JAK NA TO?
Dvě paralelní diskusní sekce za účasti lídrů marketingových i mediálních společností a klíčových hráčů z různých oborů trhu umožní věnovat se problematice do hloubky. Příležitost, jak posílit roli marketingu v organizacích. Postavení značek v e-commerce, včetně rizik a možností, jak budovat jejich hodnotu na domácím i zahraničním trhu.

16:00
Koktejl a afterparty

Napsat komentář