Přeskočit na obsah

CES 2019

CES 2019
08Led2019
11Led2019

Las Vegas

Padesátý druhý CES 2019, největší technologický a na inovace zaměřený veletrh na světě pořádaný Spotřební technologickou asociací (CTA, Consumer Technology Association) proběhne 8 - 11. ledna 2019 v Las Vegas v USA.

CES 2019 každoročně přiláká stotisíce návštěvníků, v prostoru o rozloze 830 000 m2 se bude prezentovat na 4500 vystavovatelů. Na veletrhu se objeví to nejzajímavější z technologií včetně nejnovějších řešení v oblastech jako umělá inteligence, rozšířená a virtuální realita, chytrá domácnost a města a další.

Jako každý rok zde zástupci největších technologických společností, kteří vystoupí se svými přednáškami zaměřenými na trendy a inovace - keynotes. Návštěvníci CEC 2019 se mohou těšit na:

Johna Donovana, CEO telekomunikačního giganta AT&T Communications. Ten se zaměří na 5G mobilní standard, jeho dopad na robotiku a virtuální a rozšířenou realitu. Po jeho vystoupení bude následovat panel zastoupený představiteli firem a médií, kteří budou diskutovat, jak se prezentovat a dodávat obsah v super mobilní a daty ovládané době.

Elaine L. Chao, americká ministrině dopravy rozebere změny způsobené revolucí v transportu - zejména drony a samořiditelné vozy.

Samořiditelným vozům se bude věnovat i další řečník - John Krafcik, CEO společnosti Waymo. Pod jeho vedením se společnost Waymo (Google projekt v oblasti samořiditelných vozů) oddělila od Alphabet Inc, v testovacím režimu vozy Waymo najezdily samostatně na 10 milionů mílí (více než 16 milionů km) a Waymo začala spolupracovat s automobilkami jako Fiat Chrysler nebo Jaguar Land Rover.

Mezi dalšími řečníky a vystavovateli najdete takové značky jako Bosch, BYTON, Continental Automotives, Faurecia, Hisense, Hyundai, iFLYTEK, Intel, LG Electronics, Living in Digital Times, Monster, Procter & Gamble, Panasonic, Qualcomm, Samsung, Schaeffler, Sony, TAITRA, TCL, Toyota, Valeo, WWE a ZF.

Štítky:

Napsat komentář