Přeskočit na obsah

Communication Summit 2019

Communication Summit
29Kvě2019

DOX+, Praha

blue eventsVíte jistě, co dnes v komunikaci (ne)funguje? Je čas na velkou inventuru!
Tak zní hlavní téma Communication Summitu 2019, který je společným projektem Blue Events a mezinárodní konference PIAF (Prague International Advertising Festival).

Co je Communication Summit?
Setkání všech, kdo chtějí komunikací dosáhnout vyšších finančních i společenských výsledků. Jedná se o prestižní akci spojující jak zástupce klientů - firem a institucí, tak zástupce komunikačních dodavatelů, zejména reklamních, mediálních a PR agentur. Nabízíme stanoviska klíčových osobností komunikační branže, příspěvky plné užitečných informací, inspirace a energie, jakož i příležitost k neformální výměně názorů v průběhu dne i na afterparty.

O čem bude?
Všichni máme na skladě obří komunikační arzenál. Ale máme přehled o tom, co už je prošlé? Potenciální dopad většiny marketingových nástrojů a technik (včetně tradičních médií) se sice díky digitální revoluci zvýšil. Tuto sílu se ale nedaří zcela využít, výkonnost kampaní obecně od doby krize klesla. Čím více dat máme o krátkodobých výsledcích, tím méně vidíme dlouhodobý dopad komunikace.

Existuje nespočet způsobů, jak to celé po…kazit. Náš klíčový řečník Les Binet napočítal až 66 takových chyb – a stejně tolik cest, jak to dělat lépe! Věří, že z mýtů, omylů a selhání se naučíte ještě více, než z úspěchů. Ale proč všechny chyby zkoušet na vlastní kůži, když můžete být napřed díky Communication Summitu 2019!

Komu je Communication Summit určen?
Z pohledu pozic ve firmě je akce určena pro PR a marketingové ředitele, manažery a specialisty na komunikaci, ale i zástupce nejvyššího vedení, kteří si uvědomují, co všechno může dobrá komunikace pozitivně zúročit (a špatná poškodit).

Z pohledu sektorů působnosti cílíme na široké pole zadavatelů komunikačních řešení od státní správy, přes finance a pojišťovnictví, průmyslovou výrobu, stavebnictví, utility, retail, hospitanty, IT, telco, zdravotnictví a další. Na straně druhé jsou pak firmy nabízející B2B služby od komunikace až po výzkum a poradenství.

Napsat komentář