Přeskočit na obsah

Kam kráčí telekomunikační sítě Plzeň 2022

  • od
KKTS_2022
22Zář2022
22Zář2022

Plzeň

Srdečně vás zveme na jednu z největších oborových konferencí v Čechách, která sdružuje zástupce z řad z větších i menších společností, zabývajících se telekomunikacemi a internetovými službami - konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě Plzeň 2022, která se bude konat 22.9.2022.

Konference se účastní od lokálních poskytovatelů internetu až po nadnárodní společnosti typu Ericsson či Vodafone. Konference Kam kráčí telekomunikační sítě jsou pořádány již 15. rokem v Čechách i na Slovensku a letošní plzeňská je jubilejní 30. v řadě. Výroční KKTS slibuje nabitý konferenční program, rozsáhlé EXPO a večerní program, na kterém se můžete těšit na koncert Rammstein Tribute Show se všemi vizuálními a pyrotechnickými efekty a mnohé další. Konference je pořádána společností ISP Legal pod záštitami Výboru nezávislého ICT průmyslu a hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka.

isp_legal logoBěhem konferenčního programu se budeme věnovat například blokování "teroristického“ obsahu na webech, satelitnímu systému přenosu dat, konci rodných čísel pro operátory v ČR, solární energetice v sítích ISP, ekonomické analýze chování zákazníků při úpravě cen tarifů vzhledem k vysoké inflaci a mnohému dalšímu.

Kompletní program konference najdete zde: PROGRAM

Registrovat se můžete zde

Napsat komentář