Přeskočit na obsah

Konference INMED – Digitalizace českého zdravotnictví

  • od
INMED
23Čvn2022
24Čvn2022

Praha

Konference INMED nabízí ve dvou dnech odborného programu rozsáhlé spektrum informací z oblasti zdravotnictví v digitálním světě, která přináší aktuální témata a okruhy problémů, se kterými se každý den setkává nejen management zdravotnických zařízení a pracovníci oddělení, ale také advokáti či představitelé krajů a pojišťovacích institucí.

Většina z nich se navíc musí neustále potýkat s nově vznikající legislativou a přizpůsobovat se novým pravidlům. Tradiční bloky přednášek budou věnované Krajskému zdravotnictví a Úhradám zdravotní péče. Dále se zaměříme na zdravotnictví z Právního pohledu.

KDY: 23.-24.6.2022
KDE: Praha

První konference proběhla v roce 2001 a právě tento rok nastartoval éru úspěšných setkání manažerů, právníků a dalších zástupců zdravotnických zařízení, ministerstev i státní správy. Důkazem je vysoká návštěvnost, a to přes 150 účastníků z České republiky a také ze Slovenska. Kromě bohatého odborného programu je pro účastníky připraven společenský večer, který dává jedinečnou možnost pro rozvoj networkingu.

Jak obstát v digitálním světě z pohledu zdravotnictví? Jak zvládnout nástrahy, které jsou s tím spojené? Jak udržet krok s technologickými inovacemi? Jak se rozhodnout do nich investovat?

Zdravotnická zařízení musí občas čelit změnám, které překračují rozsah a komplexitu běžného rozhodování. Konference INMED dává jedinečnou možnost získat informace na některé z otázek. V centru pozornosti jsou informační systémy jako nástroj pro efektivní zdravotnictví. 

Napsat komentář