Přeskočit na obsah

Konference Security 2019

Security Conference 2019 AEC
28Úno2019

Clarion Congress Hotel Prague

Freyova 33, Praha 9

AECManažerský sál (celkem 11 prezentací ve čtyřech tematických blocích):

M-1. blok: Compliance
Přijďte si poslechnout novinky, souvislosti a trendy v oblasti compliance a řízení rizik. Pojmenujeme aktuální problémy okolo GDPR, ZoKB a další legislativy a ukážeme nová možná řešení.

M-2. blok: SecDevOps
Stále více organizací přemýšlí o systematickém přístupu řešení bezpečnosti ve vývoji. V tomto bloku si ukážeme základní principy DevOps a nebudou chybět ani praktické ukázky implementace bezpečnosti do vývoje a přesah na operations.

M-3. blok: SOC
Security Operation Centrum ve společnostech transformuje bezpečnost a tím se zvyšují požadavky na bezpečnostní týmy. Přijďte si poslechnout, jak zvládnout budování SOCu. Představíme rovněž investigaci incidentů a novinky z oblasti threat huntingu.

M-4. blok: Cloud Security
Společně se podíváme na aktuální dění kolem tohoto tématu. Kromě manažerského pohledu přineseme i pohled právní. Dotkneme se tématu eGovernement Cloudu.

Technický sál (celkem 11 prezentací ve čtyřech tematických blocích):

T-1. blok: Next-gen AV, EDR
Představíme, jak fungují nové produkty EDR (Endpoint Detection and Response) a next-gen antiviry. Na základě vlastního testování se pokusíme zodpovědět otázku, zda dokáží nahradit klasické antiviry nebo se zatím jedná pouze o doplňkové produkty. Dozvíte se, jak fungují moderní metody detekce pomocí strojového učení (machine learningu) a umělé inteligence.

T-2. blok: Etický hacking
Zkušení hackeři představí praktické ukázky nástrojů a technik, se kterými se setkávají při své každodenní práci provádění penetračních testů kritických systémů a služeb.

T-3. blok: AI v IT Security
Dozvíte se jak umělá inteligence (nebo strojové učení) pomáhá bezpečnostním týmům pracovat v oblasti detekce, nebo jak lze skombinovat strojové učení a intuici člověka pro dosažení nejlepší reakce na probíhající útok.

T-4. blok: Mobile Security
V tomto bloku detailně probereme zabezpečení mobilních aplikací na těch nejnižších vrstvách, které je v aktuální době nutné řešit jako obranu u kritických aplikací typu mobilních bankovnictví. V druhé části se budeme věnovat nejčastějším problémům a jejich řešení při nasazení a správě enterprise mobility managementu.

Hlavním cílem je udržet konferenci nezávislou, tedy bez marketingově a obchodně zaměřených prezentací. Velký důraz klademe na odbornou úroveň jednotlivých přednášek a maximální přínos pro účastníky. Význam konference již přerostl české a slovenské hranice a akce se stává významným setkáním pro bezpečnostní experty z více zemí.

Držitelé certifikací CGEIT, CISA, CISM, CRISC si mohou za účast započítat CPE hodiny.

Více informací o konferenci včetně podrobného programu, výši účastnického poplatku a možnosti on-line registrace najdete na konferenčním webu.

Napsat komentář