Přeskočit na obsah

Konference ZÁKAZNÍK 2030

zakaznik 2030
28Úno2018

Konferenční sál OKsystem Na Pankráci 1690/125 Praha 4

JAK SE MĚNÍ ZÁKAZNÍCI, JEJICH CHOVÁNÍ, POTŘEBY, OČEKÁVÁNÍ?

Zákazníci chtějí konzistentní komunikaci, rychlost, zábavu, propojení světů pracovních a osobních, živých a digitálních.

PŘIPRAVTE SE NA BLÍZKOU BUDOUCNOST!

Top řečníci z různých byznysů představí nejnovější trendy a INOVACE v zákaznickém přístupu, komunikaci, customer service v době digitalizace, umělé inteligence a robotizace. Konference ZÁKAZNÍK 2030 se koná 28. února 2018 od 9:00 do 17:00 hodin v sálu OKsystem v Praze 4. Konferenci pořádá poradenská a vzdělávací společnost POSITIVE ve spolupráci s komunikační a eventovou agenturou DARK SIDE.

Přijďte spolu s předními odborníky a nejúspěšnějšími lidmi v jejich oborech hledat odpovědi na klíčové otázky provázející každý byznys. Kam směřuje zákaznické chování? Jaké jsou trendy a jak na ně reagovat?

· Co a jak formuje naše vztahy se zákazníky a co vlastně dnes zákazníci chtějí? Jak si je udržet a získávat nové?

· Jací jsou zákazníci v online světě?

· Inovace v akci

· Přidaná hodnota – efektivní fungování neziskových organizací

· Digitální řešení a jejich komerční využití

A CO CHCE VÁŠ ZÁKAZNÍK?

Mezi řečníky se na konferenci objeví vedoucí partnerka Deloitte ČR Diana Rádl Rogerová či první dáma české e-commerce Simona Kijonková, jejímž nejúspěšnějším projektem v Čechách i v zahraničí je logistická společnost Zásilkovna. Dále vystoupí jeden z nejznámějších českých inovátorů Stanislav Gálik nebo Michal Kalousek z Direct people, jež poradí, jak vytvářet produkty pro budoucnost, kterou neznáme.

Lucie Gottwaldová z Vodafone představí společně s Martinem Kaňou „Zákazníka 4.0 v digitální době“.

Dalšími z řečníků budou majitel La Formaggeria Gran Moravia a prezident italské skupiny Brazzale Roberto Brazzale, ředitelka Fóra dárců Klára Šplíchalová, zakladatel organizace Člověk v tísni Šimon Pánek, hudebník a inovátor našich domovů Tomáš Jamník, partner konference a Managing Partner Dark Side Tomáš Jindříšek nebo Michal Pokluda – ředitel Řízení Core bankovních produktů a inovací, mBank.

Konference je určena pro všechny, kteří pracují se zákazníky – pro manažery, obchodníky, marketéry, zaměstnance klientských pracovišť, pro všechny, kteří chtějí více porozumět byznysu a inspirovat se.

Akce bude částečně koncipována jako charitativní, část získaných prostředků bude použita na podporu dobrovolnických center Lékořice. Jejich cílem je zpříjemnit a zlidštit pacientům pobyt v nemocnicích, nabízet psychickou podporu a podpořit motivaci k uzdravení.

Datum konání: 28. února 2018 od 9:00 do 17:00 hodin v sálu OKsystem v Praze

Cena:

· 5 900 Kč bez DPH / osoba

· 4 900 Kč bez DPH / osoba za přihlášení 3 a více účastníků Registrace a další informace na www.zakaznik2030.cz.

B2B NETWORK NEWS a ICT NETWORK NEWS jsou mediálními partnery této konference.

Napsat komentář