Přeskočit na obsah

Kybernetická revoluce CZ 2018 – Ústí nad Labem

Kybernetická revoluce CZ 2018
09Říj2018

Dne 9. října 2018 se v Ústí nad Labem koná projekt, jehož cílem je dát firmám tipy, jak se připravit na boj s konkurenty, kteří naplno využívají ve svém podnikání prvky kybernetiky, robotiky, internetu věcí a mnohé z dalších digitálních novinek a jak úspěšně digitálně transformovat svoji firmu.

Regionální série B2B akcí „Kybernetická revoluce CZ aneb Lid versus roboti?“ je určená pro firmy, které chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu a získat rozhodující výhodu a současně se zodpovědně popasovat s řešením důsledků Průmyslu 4.0 v podnikové praxi.

Dozvíte se další nové informace v souvislosti s tématem Průmysl 4.0

Dozvíte se změny v socio-ekonomických vztazích uvnitř i vně firmy, které technologie nutně přinášejí, včetně zahájení diskuzí o zkušenostech a záměrech zapojených firem,

Ukážeme vám, jak při aplikaci moderních principů a postupů může firma významně ušetřit na svých nákladech, dosáhnout významného posílení své konkurenceschopnosti !

Jednotliví řečníci vám vysvětlí, jaké jsou klady, ale i možná úskalí nahrazování lidského faktoru kybernetickými systémy a zavádění automatizace do podnikání, a to jak ve výrobním procesu, tak ve fázích předvýrobních a povýrobních (včetně poskytování služeb a nových obchodních modelů).

Budete si moci prohlédnout revoluční produkty a služby od českých i zahraničních firem s přídomkem „4.0“, které nabízející zajímavá a inovativní řešení.

Dozvíte se, jaké důsledky pro vaši firmu může mít zavedení prvků Průmyslu 4.0 a na jaká rizika se naopak máte připravit do budoucna – ať už z pohledu bezpečnosti, tak z pohledu implementace.

Představíme vám firmy, které mají implementaci principů Průmyslu 4.0 do jejich firmy již úspěšně za sebou. Nebudou chybět ani příklady tzv. good practice – zástupci těchto firem se s vámi podělí o své know-how a povypráví vám, jaké překážky museli zdolávat a jak se jim podařilo jednotlivé problémy překonat.

V neposlední řadě získáte zajímavé a cenné kontakty, se kterými můžete navázat další obchodní a strategické partnerství.

Napsat komentář