Přeskočit na obsah

Mezinárodní logistická konference

SpeedCHAIN International 2018
07Lis2018
08Lis2018

Břevnovský klášter

Markétská 1/28, 169 00, Praha 6 - Břevnov

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 650 logistických osobností.

Jejím posláním je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

Konference je produktem skupiny RELIANT Group, představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku.

Konference je simultánně tlumočena ČJ/AJ a je určena především vrcholovým manažerům českých a nadnárodních providerů logistických služeb, dopravcům, Supply Chain managerům, IT specialistům, konzultantům, představitelům státní správy, zástupcům akademických institucí a logistikům z obchodní a výrobní sféry.

Nedílnou součástí programu je i slavnostní večer V.I.P. Logistic Randezvous, na kterém dochází k předání prestižní ceny pro logistickou osobnost roku GRYF Supply Chain Award.

Rostya Gordon-SmithSpeedCHAIN opět přináší odborný program plný zajímavých přednášek a inspirativních osobností. Pozvání přijala jedna z nejvlivnějších světových HR manažerek, Rostya Gordon-Smith, česká podnikatelka, přes dvacet let působící v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. Působila ve vrcholových pozicích velkých koncernů i mezinárodních podniků.
Byla jmenována jednou z 50 vrcholových světových HR manažerů a zvolena mezi 20 nejvlivnějších žen.

Napsat komentář