Přeskočit na obsah

.NET CORE SUMMIT 2018

Konference NET Core Summit
27Čvn2018

Microsoft Czech Republic and Slovakia

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

Zveme Vás na první ročník konference .NET Core Summit 2018! Jak již z názvu vyplývá, tato jednodenní akce se bude točit kolem platformy .NET, nové .NET Core a budoucnosti webových aplikací na Windows.

Svět .NET platformy čeká zcela zásadní změna - utlumení klasického .NETu a příchod nové verze .NET Core. Ač byl vývoj .NET Core pomalý a nebudil ze začátku důvěru, současná verze 2.0 je životaschopná a promyšlená platforma, říká Michal Altair Valášek.

Kromě témat .NET a .NET Core Altaria Valáška se můžete těšit i na přednášky Michela Juřka, který se zamýšlí nad budoucností kontejnerů. Jsou kontejnery budoucnost lidstva nebo slepá ulička vývoje? Kontejnery, Docker, Windows, Linux, Windows Server, Nanoserver, Visual Studio, .NET Core - jak to jde všechno dohromady? K čemu jsou třeba orchestrátory kontejnerů? Jaké jsou cloudové kontejnerové služby, co nabízejí a kolik stojí? Dále se bude věnovat nasazení a DevOps pro .NET Core aplikace. Probere, jak provádět automatický build .NET core aplikací a jak je automaticky nasazovat na on-premises servery a do cloudových PaaS služeb. Jak v rámci buildu vytvořit Docker image pro OS Windows i Linux? Jak tyto Docker image automaticky spouštět v rámci nasazení (bez orchestrátorů i s nimi)?

Konference je určena ředitelům a manažerům IT, CIO, BDM, vývojářům a programátorům na .NET platformě, IT profesionálům & specialistům a všem, co se zajímají o budoucnost webových aplikací na Windows.

GOPASProgram

08:30 - 09:00 Registrace
09:00 - 09:10 Úvodní slovo | Michal Altair Valášek
09:10 - 12:00 Dopolední přednáškový blok
12:00 - 13:00 Obědová pauza
13:00 - 15:00 Odpolední přednáškový blok
16:00 - 16:30 Diskuze | Michal Altair Valášek | Michael Juřek

 

Napsat komentář