Přeskočit na obsah

Peter Field hlavním řečníkem květnového Communication Summitu

  • od
BE_Communication_Summit_logo_2022
04Kvě2022
04Kvě2022

Praha

4. května pořádá Blue Events po dlouhých třech letech konečně osobně konferenci Communication Summit. Naposledy se v prostoru DOX+ sešlo v roce 2019 na 400 lidí, letos očekávají organizátoři podobnou účast. Hlavním řečníkem bude Peter Field, světově uznávaný jako „kmotr“ marketingové efektivity.

Hlavní téma celého Communication Summitu 2022 zní „Hlavně ať to dává smysl“. Budeme mít jedinečnou příležitost spolu s Peterem Fieldem a dalšími diskutovat o tom, kdy se vyplatí vsadit na Brand Purpose, čili jak to udělat, aby si na sebe i ušlechtilé kampaně vydělaly. Do konce února stále platí registrace za nejvýhodnější ceny pro Very Early Birds.

Kdo je letošní klíčový řečník?

Peter Field je podepsaný pod většinou výzkumů, které jste na téma marketingové efektivity kdy četli. Jeho zjištění, jako třeba pravidlo 60/40, v branži zlidověla. Peter má za sebou 40 let zkušeností jako strategický plánovač a konzultant. Do Prahy přijíždí s tématem, které připravil exkluzivně pro nás.

O čem to bude?

Marketingová komunikace zaměřující se na tzv. Brand Purpose čelí v posledních letech ostré kritice, a to často zaslouženě. Peter Field ukáže, že kampaně založené na udržitelných, sociálních a dalších nekomerčních cílech hrají důležitou roli pro značky, které to myslí vážně. Mohou mít velmi zajímavé obchodní výsledky, pokud se řídí ověřenými principy efektivní komunikace. Na základě nových poznatků a případových studí vysvětlí, jak využívat v komunikaci brand purpose a zároveň uspět na trhu.

Communication Summit pořádá Blue Events od roku 2018 s cílem zbořit sila a dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR. Podívejte se, kdo další letos vystoupí.

Napsat komentář