Přeskočit na obsah

PRO-ENERGY FORUM 2018

Pro Energy Forum
22Kvě2018

Pezinok, Slovensko

Po několikaleté odmlce se opět můžete potkat s předními odborníky z několika oblastí energetiky na jednom místě. Obnovená konference PRO-ENERGY FORUM se bude konat 22. května 2018 v hotelu Rozálka v Pezinku.

Konference PRO-ENERGY FORUM volně kopíruje koncept již zavedené podzimní konference PRO-ENERGY CON, která se letos již osmým rokem bude konat v Kurdějově u Hustopečí (letos proběhne 14.-15.11.). Zatímco 1,5-denní konference v Kurdějově je převážně česko-slovenská akce, jednodenní PRO-ENERGY FORUM je pojato více mezinárodně, k čemuž Bratislava s ohledem na těsné sousedství s Maďarskem a Rakouskem vysloveně láká. Jednacími jazyky konference budou čeština/slovenština a angličtina a bude zajištěno tlumočení SK-EN a EN-SK.

Na co se budete moci kromě krásného prostředí těšit?

Na programu konference jsou čtyři panelové diskuse, které povedou zkušení moderátoři a jejichž účastníky budou přední odborníci ze Slovenska a z několika středoevropských zemí. Dopolední dva bloky budou věnované výhledu slovenské energetiky ve středoevropském kontextu, odpolední část bude zaměřena na možnosti bezuhlíkové energetiky na Slovensku a v jeho nejbližším okolí.

Diskuzní bloky budou následující:

1. blok - Praktické dopady Zimního balíčku na energetiku

2. blok - Distribuce, regulace - nové obchodní modely

3. blok - Jaderná energetika střední a východní Evropy

4. blok - Jak mohou OZE doplnit jádro?

Program, postupně doplňovaný o potvrzené řečníky, můžete najít na stránce konference http://proenergyforum.sk, kde jsou i další informace o konferenci s možností registrace.

Napsat komentář