Přeskočit na obsah

Qubit Conference Prague 2023

  • od
16Kvě2023
18Kvě2023

Praha

Qubit Conference® v Praze je každoroční setkání odborníků a nadšenců v oblasti kybernetické bezpečnosti, které přitahuje některé z nejbrilantnějších myslí v tomto odvětví, včetně výzkumníků, developerů, inženýrů a podnikatelů, kteří se setkávají, aby sdíleli nápady, diskutovali o nejnovějším vývoji a zkoumali potenciál kybernetické bezpečnosti. Letos se konference koná 16.-18.5.2023.

Tato třídenní akce nabízí přednášky, workshopy a příležitosti k networking. Konference pokrývá širokou škálu témat souvisejících s kybernetickou bezpečností, včetně algoritmů, kybernetických útoků, designu hardwaru a softwaru, kvantové kryptografie či kvantového strojového učení. Konference také poskytuje účastníkům příležitost dozvědět se o nejnovějších technologiích a způsobech jak řešit kybernetický útok, tak prozkoumat potenciální aplikace kybernetické bezpečnosti v různých odvětvích, jako jsou finance, zdravotnictví či energetika.

Qubit Conference_Dark LogoJedním z vrcholů jsou přednášky některých z nejvýznamnějších osobností v této oblasti. Hlavní témata poskytují pohled na nejnovější výzkum a vývoj v oblasti kybernetické techniky, stejně jako pohled na trendy, výzvy a příležitosti, které před námi stojí. Součástí konference jsou také praktické workshopy, kde se odborníci zapojují do živých diskusí a na reálných příkladech demonstrují as účastníky procvičují vybrané nejpalčivější problémy v této oblasti.

Kromě formálních setkání poskytuje Qubit Conference® také dostatek příležitostí pro účastníky na networking s ostatními v odvětví. Součástí konference je rušná výstavní síň, kde prodejci prezentují své nejnovější produkty a služby. Konají se zde i společenské akce, jako jsou koktejlové večírky či večeře, kde si mohou účastníci odpočinout a poznat se.

Jedním z jedinečných aspektů konference je její zaměření na překlenutí propasti mezi akademickou obcí a průmyslem. Poskytuje tak platformu pro výzkumníky a podnikatele na propojení a spolupráci s cílem urychlit vývoj a komercializaci kybernetických technologií. Toto zaměření na praktické aplikace odlišuje Qubit Conference® od ostatních konferencí v této oblasti.

Celkově je Qubit Conference® v Praze fantastickým akcí pro každého, kdo se zajímá o kybernetickou bezpečnost. Poskytuje jedinečnou příležitost dozvědět se o nejnovějším vývoji a trendech v této oblasti, spojit se s podobně smýšlejícími jednotlivci a prozkoumat potenciální aplikace na kybernetickou bezpečnost v různých odvětvích. Ať už jste výzkumník, inženýr, podnikatel nebo jednoduše nadšenec kybernetické bezpečnosti, Qubit Conference v Praze® je nezbytnou událostí, kterou byste si neměli nechat ujít.

Napsat komentář