Přeskočit na obsah

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021

  • od
Reklama polygraf obaly 2021 květen
11Kvě2021
13Kvě2021

Praha

Vážení obchodní partneři a příznivci veletrhů, 

dovolujeme si Vás informovat o odložení letošního 27. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 na květen 2022. Aktuální vývoj celosvětové pandemie SARS – CoV-2  a s ním související mimořádná opatření nařízená vládou aktuálně neumožňují konání hromadných akcí včetně veletrhů. 

Z těchto důvodů ukončujeme přípravy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 a stanovujeme nový termín konání akce, a to v termínu 3. - 5. 5. 2022, opět na výstavišti PVA EXPO Praha.

Věříme, že v tomto termínu bude již konečně možné veletrh uspořádat bez větších omezení v očekávaném rozsahu a návštěvnosti.

Děkujeme za Vaši stálou přízeň, pochopení a podporu.

Tým veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY

 

27. ročník veletrhu REKLAMA, POLYGRAF, OBALY se bude konat v termínu 11.-13. 5. 2021. Tento veletrh s dlouholetou tradicí plánuje i v tomto roce představit nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení v oblasti signmakingu, polygrafii, POP/POS, obalářských technologiích, dárkových předmětech, ale i v segmentu 3D tiskáren. AVERIA.NEWS je mediálním partnerem.

rpo_2021_negativ_jpgPokud by se z důvodu aktuálního vývoje koronavirové epidemie a s ním souvisejícími opatřeními přece jen stalo, že bude veletrh přesunut do náhradního termínu, budeme o této skutečnosti všechny zájemce informovat v prvním dubnovém týdnu.

Veletrhu se pravidelně účastní významné české i zahraniční firmy, výrobci a dodavatelé. Je určen pro návštěvníky z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy a další a každoročně představuje nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace

  • Zaměření na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby
  • Pravidelná účast významných českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů
  • Moderní a atraktivní expozice díky blízkosti oborů výstavnictví a výroby reklamy
  • Prestižní prostor pro setkání osobností oboru
  • Akce je určena pro návštěvníky z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy a další
  • Veletrh každoročně představuje nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace
  • Odborný doprovodný program, garantovaný významnými osobnostmi
  • Kontraktačně-prodejní veletrh

Registrace

 

Napsat komentář