Přeskočit na obsah

Retail Summit 2019

Retail Summit 2019 Blue Events
04Úno2019
06Úno2019

Clarion Congress Hotel Prague

blue eventsRetail Summit patří mezi 3 největší obchodní konference v Evropě. V dosavadní 25 leté historii dokázal, že je zásadní platformou pro setkávání všech, kdo mají zájem růst a aktivně přispívat k rozvoji českého a středoevropského trhu.

Kdo jsou účastníci Retail Summitu?
„Tato akce je určena pro všechny, kteří mají ambici stát se velkými!“ - Prof. Jiří Jindra v roce 1994 během diskuse o koncepci Summitu, v odpovědi na otázku, jestli je konference určena pro velké či malé firmy.

Toto zacílení Retail Summitu ani po letech neztrácí na své aktuálnosti - je určen pro všechny účastníky obchodního trhu, kteří mají ambici uspět, rozvíjet své podnikání, zlepšovat sebe, svoji firmu i tržní prostředí. Nezáleží přitom na velikosti či formě vlastnictví firmy, ani na tom jestli operuje v „kamenném“ či digitálním světě.

Na přípravě Retail Summitu se podílejí 3 subjekty: Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Vysoká škola ekonomická v Praze a společnost Blue Events, která poskytuje svůj sekretariát a zajišťuje financování a organizaci akce.

Napsat komentář