Přeskočit na obsah

SMART BUILDING 2018

SMART BUILDING 2018
12Zář2018

WELLNESS HOTEL STEP****

Malletova 1141/4, 190 00 Praha 9, konferenční sál A

Konference SMART BUILDING | 12. 9. 2018 Praha

Nedostatek přírodních zdrojů a změny klimatu představují velké výzvy pro příští desetiletí. Snižování spotřeby energií a využití obnovitelných zdrojů patří mezi hlavní cíle chytrých měst, v nichž budovy hrají nejvýznamnější roli v energetické náročnosti.

4. ročník konference propojí témata i technologie chytrých a šetrných budov, představí inovativní řešení a jejich spojení pomocí inteligentních technologií, přinese informace o aktuálních trendech a vývoji trhu v ČR i celosvětově. Seznámí Vás s možnostmi projektování, přinese ukázky realizací a zkušenosti z praxe. Konference je akreditována ČKA.

Hlavní tematické bloky:

Blok 1 : CO OVLIVŇUJE VÝVOJ INTELIGENGNÍCH BUDOV

Blok 2 : JAKÉ JSOU TECHNOLOGIE A SMART ŘEŠENÍ

Blok 3 : JAK VYTVÁŘET CHYTŘEJŠÍ A ŠETRNĚJŠÍ BUDOVY

Diskuze v závěru každého bloku. Pro koho je konference určena? Konference je určena zvláště pro architekty, projektanty, elektro projektanty, developery, investory a představitele stavebních společností, studenty a další odborníky. Registrujte se na konferenci včas! Více o konferenci najdete na: http://achb.cz/smartbuilding/

Konferenci pořádá nezávislé sdružení odborníků a firem Asociace chytrého bydlení ve spolupráci s Economia, a.s., pod záštitou České rady pro šetrné budovy (CZGBC).

Konference je určena zvláště pro architekty, projektanty, elektro projektanty, developery, investory a představitele stavebních společností, studentům a dalším odborníkům. Akce je akreditována ČKA v rámci celoživotního vzdělávání CPV.

Asociace chytrého bydlení

Napsat komentář