Přeskočit na obsah

Umění prodeje profesionálních služeb

Umění prodeje profesionálních služeb
24Zář2018

Microsoft

Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

24. 9. + 5. 10. 2018 - Umění prodeje profesionálních služeb

V návaznosti na pozitivní zpětnou vazbu a přání našich klientů z minulých let budeme letos otevřený kurz pořádat ve formátu 1+1 den. Cílem je zajistit co největší převoditelnost nově nabytých znalostí do praxe, věnovat dostatek času nejdůležitějším obchodním konceptům a získat možnost teorii v rámci kurzu vyzkoušet v reálných situacích.

Program:​
Den 1:​

Případová studie: Nutnost neustálé obchodní aktivity při doručování vysoké kvality služeb.

Efektivní mentalita k proaktivnímu získávání zakázek.

Úvod do konverzních poměrů.

První telefonní dialog s potenciálním klientem.

Obchodní metodologie Q.U.I.S.

"37 vteřinový otvírák"​

Sokratovský prodej

Kvalifikace příležitosti

Prezentace relevantní hodnoty

​Den 2:

Návrat k prvnímu dni - jaké nástroje v praxi fungovaly, jaké nefungovaly a proč?

Ověření úrovně získaných znalostí.

Porozumění klientovi (DiSC).

Praktický nácvik reálných scénářů.

Jak neztrácet čas na RFP.

Kde najít čas na business development?

Měli byste se zůčastnit?​
Pokud se ve Vaší kariéře dostáváte do bodu, kdy vlastní prodej Vašich poradenských služeb začíná být (nebo brzy bude) jedním z pilířů Vašeho kariérního úspěchu, tento seminář je právě pro Vás. Jestliže máte za cíl v letošním roce vygenerovat větší objemy Vámi prodaných služeb než loni, tento seminář Vás vyzbrojí nástroji, které pro Vás budou v tomto směru velmi cenné. Byl Vám Vaším managementem představen obchodní cíl, který máte letos splnit? Přidejte se k nám 24. 9. + 5. 10. 2018 v Praze.

Josef Dvořák. Po třinácti letech zkušeností s vedením obchodních týmů v Evropě i Spojených státech založil českou pobočku SBR. Má za sebou kariéru při níž vybíral, vedl, koučoval a motivoval zhruba třísetčlenný tým. V součastnosti se specializuje na práci s firmami v oblasti profesionálních služeb a především na uvolňování jejich obchodního potenciálu. Mezi jeho klienty patří především přední české ale i světové firmy z oblasti IT a podnikového poradenství.

Peter Valuš působí jako Partner Sales Executive ve společnosti Microsoft. Jeho činností je tak koordinovat, plánovat a kontrolovat obchodní aktivity. Reprezentuje Microsoft při vytváření či udržování obchodních vztahů a jednání s partnery a pomáhá firmám rozvíjet jejich podnikání. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vystudoval aplikovanou informatiku. Za sebou má například působení v Oracle (Territory Sales Manager), České spořitelně (Human Resources), losangeleském Southwestern Advantage (Student Manager) či Active Capital (Stock broker).

​Vstupné 9,990 Kč + DPH

Napsat komentář