Přeskočit na obsah

URBIS Smart City Fair 2019

URBIS Smart City Fair 2019
05Čvn2019
06Čvn2019

Výstaviště Brno

Výstaviště 405/1, 603 00 Brno-střed

URBIS Smart City FairURBIS SMART CITY FAIR 2019 představuje městům, obcím a aktivním občanům koncepci chytrých měst. A to skrze prestižní dvoudenní mezinárodní konferenci.

Součástí je také unikátní výstava firem, které návštěvníkům představí nejnovější trendy a řešení, jak uvést koncept Smart city do praxe.

Veletrh je především místem pro sdílení zkušeností, místem pro odbornou diskuzi a místem navazování nových partnerství v tomto dynamicky se rozvíjejícím se sektoru.

Ročník 2019 přinese 2 pavilony plné odborného programu, prezentací a inspirace ze strany veřejné správy, businessu a akademické sféry. Během dvou dnů se na 8 pódiích vystřídá více než 50 řečníků. Do Brna se sjedou přední evropští odborníci na téma Smart City. Součástí URBIS je též soutěž o titul Zlatý URBIS, ten získá nejlepší Smart City řešení. Oceněny budou nově rovněž nejvýraznější osobnosti středoevropského prostoru v oblasti Smart City. Dobrá zpráva je, že evropská komise zařadila veletrh URBIS i mezi významné akce roku 2019 v oblasti digitalizace, eGovernmentu a interoperability.

Napsat komentář