Přeskočit na obsah

WordCamp Praha 2022

  • od
WCpraha-2022
26Úno2022
26Úno2022

Česká konference uživatelů a fanoušků WordPressu WordCamp Praha se koná v sobotu 26. února 2022 a bude i tentokrát online. Již po deváté pro vás připravujeme největší WordPress konferenci v ČR. Rádi se opět uvidíme se všemi, kterým WordPress přirostl k srdci. A je jedno, jestli se v něm teprve rozkoukáváte, nebo píšete složité zdrojové kódy.

Jak přízvisko napovídá, po dlouhém zvažování a vyhodnocování současné situace jsme se rozhodli uspořádat celé setkání online v prostředí. Tento formát s sebou nese výzvy i příležitosti. Budeme se ze všech sil snažit, aby jeho výhody dorovnaly nemožnost přímých osobních setkání, které jsme na WordCampech vždy oceňovali.

Vzhledem k tomu, že si letos užijete akci z pohodlí domova, není potřeba pokrýt náklady na pronájem prostor a občerstvení. Proto bude letošní ročník pro účastníky zdarma.

Stále však můžete konferenci finančně podpořit. Pomůžete nám tak zajistit lepší virtuální studio, sestříhání materiálů a propagaci akce. Pokud se chcete stát hrdým sponzorem WordCampu, ozvěte se nám. Sledujte informace také na Facebooku a Twitteru.

Napsat komentář