Přeskočit na obsah

Hackerfest 2019: Vyprodáno

HackerFest

GOPAS7. ročník největší IT Security a Hacking události tohoto roku je kompletně vyprodán. Účastníci se mohou těšit na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu osobních i firemních dat, známé IT Security experty, etické hackery a workshop. Již tradičně se konference uskuteční v prostorách multikina CineStar Praha – Černý Most.

HackerFest přivítá více než 350 účastníků, kteří se už teď mohou těšit na den nabitý přednáškami od uznávaných IT Security expertů, jakými jsou William Ischanoe, Roman Kümmel, Michael Grafnetter, Martin Haller a další. Pomyslnou třešničkou na dortu bude přednáška bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz, která patří mezi přední speakery na mezinárodních konferencích TechEd.

ID:IOT je pracovní název přednášky patrona konference Williama Ischanoe, který zabrouzdá pod povrch současného fenoménu internetu věcí. Penetrační tester Roman Kümmel během své přednášky – Jak degradovat bezpečnost WordPressu pomocí pluginů – popíše průběh jednoho pentestu, při kterém byla testována bezpečnost webové stránky postavené na nejrozšířenějším redakčním systému WordPress. Během přednášky uvidíte, jak použití nevhodného (dokonce placeného pluginu) dokáže zcela znehodnotit bezpečnost celé aplikace a jak je proto důležité si každý doplněk před jeho použitím důkladně prověřit.

Napsat komentář