Přeskočit na obsah

IQRF Summit 2018

IQRF Summint 2018 Prague

Zveme Vás na dvoudenní konferenci o Internetu věcí. Ta se bude konat v Praze ve dnech 24.–25. dubna 2018.

Workshopy

I během letošním ročníku bude na IQRF Summitu možnost si prakticky vyzkoušet práci s připravenými interoperabilními produkty. K tomu bude připraven workshop, který povedou odborníci z jednotlivých firem, které buď dodávají koncové produkty nebo se zabývají poskytováním a nastavením potřebných služeb. Vyzkoušíte si tak vytvoření celého řešení pro IoT od sestavení sítě IQRF, přes připojení senzorů a aktivních prvků, až po jejich správu a vizualizaci dat.

IQRF Wireless Challenge IV

Aby byl možný úzký kontakt mezi akademickou a profesionální sférou, stane se finále této již tradiční vývojářské soutěže součástí IQRF Summitu 2018. Nejlepší vybrané projekty budou moci autoři prezentovat před odbornou porotou a vítězný projekt na hlavním podiu před veřejností.

Networking

Součástí summitu bude tradičně i společenská akce umožňující neformální setkání všech účastníků. Lidé tak budou moci diskutovat nad tématy, která je zajímají a která mají společná. Zkušenosti ukazují, jak prospěšný tento formát akce je a jak pomáhá v navázání nových obchodních partnerství.

Připraveno je více než 40 zajímavých přednášek, technické workshopy pro integrátory i výrobce, ukázky hotových produktů na Marketplace a v neposlední řadě prostor pro networking s prezentujícími firmami i dalšími účastníky.

Jedním z hlavních témat konference bude probíhající standardizace.

IOT NETWORK NEWS a ICT NETWORK NEWS jsou mediálními partnery akce.

IQRF Summint 2018

Napsat komentář