Přeskočit na obsah

Konference Firemní informační systémy

FIREMNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉMY 2019

Zveme vás na pátý ročník odborné konference na téma Firemní informační systémy, která se koná ve čtvrtek 23. května 2019 v kongresovém centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod. dopoledne do cca 16 hod. odpoledne.

Konferenci o efektivním využití firemních informačních systémů a o tom, jak plně využít jejich potenciál se připravuje ve spolupráci s nezávislým webovým magazínem BusinessIT. Podrobnější informace včetně témat, kterými se bude konference zabývat, najdete na webu. Na programu konference, jehož garantem je Petr Mandík, šéfredaktor magazínu BusinessIT.cz, se usilovně pracuje.

Registrovat se můžete na http://konference.businessit.cz/events/firemni-informacni-systemy-2019/.

Našim čtenářům nabízíme možnost zúčastnit se zdarma – při registraci zadejte kód Averia100. Neváhejte, počet volných vstupů je omezen.

Kromě tomboly o zajímavé ceny tentokrát každý účastník konference dostane i hodnotný dárek v podobě sady elearningových školení Knowspread (bezpečnost na pracovišti, požární ochrana, GDPR…), která nepochybně oceníte i ve vaší firmě.

Našim čtenářům nabízíme možnost zúčastnit se zdarma – při registraci zadejte kód Averia100. Neváhejte, počet volných vstupů je omezen.

Napsat komentář