Přeskočit na obsah

Konference: MANDAY.IT vol 2

MANDAY.IT vol 2

MANDAY.ITGOPAS vol 2 je konference určená především IT manažerům a koná se pod taktovkou Počítačové školy Gopas. Další dějství se konalo 13. března 2019 v Praze, v Konferenčním centru GreenPoint.

Letošní ročník této konference zcela jasně zamířit na problematiku ITILu, což je zcela nová verze společnosti Axelos, jež ji uvedla už ve čtvrté verzi na trh právě počátkem tohoto roku. Takže bylo o čem povídat. Firma ISACA uvedla novou verzi COBITu, což byl další objekt zájmu návštěvníků a prezentace špičkových přednášejících. DevOps je i u nás stále populárnější.

Když se tyto tři ingredience vhodně spojí dohromady, dostaneme zajímavý koktejl. A pokud se do něj trochu více ponoříte, zjistíte, že je návykový. Začnete objevovat nové a nové možnosti, jak řešit konkrétní problémy a využívat příležitosti, které před vámi stojí. Konkrétní ingrediencemi letošního ManDay.IT koktejlu byly namíchány a všichni příchozí byli s jeho obsahem velmi spokojeni. Zvláště poté, co se jim podařilo spojit parametry Dobře + Rychle + Levně společně s top odborníky na dané oblasti.

Napsat komentář