Přeskočit na obsah

Konference: MANDAY.IT vol 2

ManDay.it 2019

Konference pro IT manažery, MANDAY.IT vol 2, se uskuteční dne 13. března 2019 v Praze, v Konferenčním centru GreenPoint. Pořadatelem akce je Počítačová škola Gopas.GOPAS

Firma Axelos v roce 2019 uvádí na trh novou verzi ITILu takzvanou verzi 4. Současně firma ISACA uvádí novou verzi COBITu (originálně 2019). No a DevOps je také stále populárnější. Když se tyto tři ingredience vhodně spojí dohromady, dostaneme zajímavý koktejl. Když se do něj trochu více ponoříte, zjistíte, že je návykový. Začnete objevovat nové a nové možnosti, jak řešit konkrétní problémy a využívat příležitosti, které před Vámi stojí. Pojďte se zamyslet nad konkrétními ingrediencemi letošního ManDay.IT koktejlu, zauvažujte nad triem parametrů Dobře + Rychle + Levně společně s top odborníky na dané oblasti.

Konference je určena: CIO, vedoucím provozu IT, vedoucím velkých projektů a všem, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod. Jedná se především o IT manažery, IT procesní specialisty, projektové manažery a všechny, kteří se podle daných procesů řídí.

Napsat komentář