Přeskočit na obsah

Konference Zákazník 2030 má nový termín

  • od
Zákazník 2030

Svět se v polovině března změnil a my s ním. Pro mnohé přišla změna doslova ze dne na den. Změna akcelerovala často roky obtížně prosaditelné trendy ve firmách jako home office, používání technologií, řízení týmů na dálku, online komunikaci se zákazníky, flexibilitu v práci. Digitalizace hýbe světem! Mnohým byznysům pomohl koronavirus nastartovat raketový růst, jiné bojují o přežití. Co bude dál?

Jak se změní chování zákazníků? Co a jak formuje naše vztahy se zákazníky a co vlastně dnes zákazníci chtějí? Jak si je udržet a získávat nové? Co dobrého si z krizového období zachováme a podpoříme? V čem pokračovat nebudeme? Jak zvýšíme efektivitu? Jaké lidi, dovednosti, procesy, technologie budeme potřebovat? Do čeho budeme investovat, kde se naopak nabízí úspora?

Positive s.r.o logoKDY: 24.9.2020
KDE: Praha (ještě bude upřesněno)

Registrace

Co Vás čeká?

Přijďte spolu s předními odborníky a nejúspěšnějšími lidmi ve svých oborech hledat odpovědi na klíčové otázky provázející dnešní byznys. CO PŘINESLA ZMĚNA? Kam směřuje zákaznické chování? JAK SE MĚNÍ ZÁKAZNÍCI, JEJICH CHOVÁNÍ, POTŘEBY, OČEKÁVÁNÍ a jak na tyto změny reagovat?

10 řečníků z oblasti finančnictví, energetiky, průzkumných a digitálních komunikačních agentur, influencerů, inovativních start-upů, gastro byznysu a firem řešících udržitelnost v zákaznickém chování nabídne zajímavý mix pohledů na blízkou budoucnost. Podělí se s Vámi o nejnovější trendy a INOVACE v zákaznickém přístupu, komunikaci, customer service, v zaměstnanecké a zákaznické zkušenosti v době postkorona virové.

Pro koho je konference určena?
Pro všechny, kteří pracují se zákazníky, externími i interními – pro manažery, HR pracovníky, obchodníky, marketéry, zaměstnance klientských pracovišť, pro všechny, kteří chtějí více porozumět byznysu, pochopit věci v souvislostech a inspirovat se.

Více na webu konference

Napsat komentář