Přeskočit na obsah

Kongres: CFO Congress

CFO Congress 2019

CFO Congress je výroční oborovou konferencí, která vznikla na popud zájmu odborníků z oblasti a ve velmi krátkém čase se stala vyhledávaným setkáním profesionálů z tohoto odvětví.blue events

Každý rok přináší kongres nové ústřední téma odpovídající aktuálním trendům, a současně i zajímavé řečníky, prostor pro diskusi a networking ve skvělé a velmi neformální atmosféře. Tento rok se kongres zaměří na aktuální trendy finančního řízení, vývoji ekonomiky, užitečné pomocníky finančních ředitelů, sdílení zkušeností v rámci panelové diskuze a na další zajímavá témata.

Novinkou letošního ročníku je Procurement Forum, jako součást CFO Congressu. Procurement Forum každoročně nabízí odborný náhled do oblasti nákupu a supply chainu. Nechybí novinky v oboru a nekonvenční pohledy na nákup. Cílem je pozvednout povědomí o nákupu, který je významným partnerem managementu úspěšných firem.

V publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů.

Napsat komentář