Přeskočit na obsah

Letošní EVOLVE! Summit přiveze do Brna recruiterské hvězdy z USA

EVOLVE! Summit 2018

V listopadu se brněnské SONO centrum promění v místo setkání více než 450 odborníků z oblasti náboru. Čekají je dva dny nabité aktuálními tématy z oboru, inspirací ze zahraničí, praktickými workshopy, networkingem a také nová underground zóna s doprovodným programem. Mezi více než 20 řečníky vystoupí i recruiterské hvězdy z USA jako Jim Stroud, Dethra Giles či Mark Tortorici.

Konference se opět zaměřuje na témata, která hýbou světem recruitmentu a doručí do Brna zkušenosti a myšlenky, za kterými by recruiteři běžně museli cestovat na druhou stranu zeměkoule.

„Naším cílem je, abychom se jako recruiterská komunita neustále vyvíjeli, posouvali své znalosti a byli schopni propojit nejnovější technologie s našimi náborářskými dovednostmi,“ uvedl zakladatel EVOLVE! Summitu Michal Toman z firmy Engage Advisory.

Letos na Summit z Atlanty přiletí i Jim Stroud, globální ředitel pro sourcing a recruiting ve společnosti Randstad Sourceright, který se zamyslí nad potenciálním dopadem současných moderních technologií na náborové postupy a pracovní prostředí.

Jimova krajanka Dethra Giles, HR konzultantka a CEO společnosti ExecuPrep, bude mluvit o tom, jak přilákat, zaměstnat, ale hlavně udržet člověka ve firmě. Napoví, jak vytvářet unikátní firemní prostředí lákavé pro potenciální zaměstnance a také jak rozvíjet talenty.

Chybět nebude ani Mark Tortorici, sourcingový manager s více než 20letou praxí, který po úspěšných jarních EVOLVE! Masterclass, znovu přijede do Česka a podělí se o nejnovější tipy a triky, jak najít talenty, kteří zatím zůstávají skrytí.

EVOLVE! Summit 2018Dále se recruiteři a sourceři mohou těšit na témata jako budoucnost recruitmentu a sourcingu, včetně nové éry pracovních pozic, nejčastější chyby při aplikaci GDPR a jak se jim vyhnout, náborový marketing, behaviorální ekonomie v recruitmentu či nejnovější chatboty a umělou inteligenci v HR. Konference bude tentokrát rozdělena na tři přednáškové zóny tak, aby vyváženě pokryly nové trendy a inspiraci v oboru, případové studie i praktické workshopy.

„Na EVOLVE! oceňuji skvělý výběr řečníků, kteří se vhodně doplňovali, přednášeli kontroverzní témata, která rozčeřila u nás občas stojaté vody v recruitmentu obecně, skvělá atmosféra a výsledkem je, že již nemusíte cestovat až na Sourcing Summit,“ doplnil loňský účastník Tomáš Sládek z firmy Quantlane.

Kromě odborného programu bude na účastníky čekat nová underground zóna s doprovodným programem, chybět nebude samozřejmě ani networkingová afterparty a opět také koncert jedinečných Ukulele Orchestra jako Brno.

Cílem Summitu je i budování recruiterské komunity a propojování osob, které by jinak neměly šanci se potkat a navázat kontakt, což potvrzují i návštěvníci minulých ročníků.

„EVOLVE! Summit nám všem umožnil překročit konkurenční povahu naší práce a otevřeně sdílet zkušenosti a názory,“ uvedla další z loňských účastnic Barbora Novotná z Avastu.

1 komentář na “Letošní EVOLVE! Summit přiveze do Brna recruiterské hvězdy z USA”

  1. Pingback: EVOLVE! Summit přiveze do Brna recruiterské hvězdy z USA | B2B NETWORK NEWS

Napsat komentář