Přeskočit na obsah

Mezinárodní veletrh IT bezpečnosti it-sa

it-sa – IT Security at its best

it-sa logoZabezpečení IT a kybernetická bezpečnost jsou s probíhající digitalizací stále důležitější – společensky, hospodářsky i politicky. Tento trend je velmi dobře vidět na zájmu o it-sa, veletrh zabezpečení IT s nejvyšším počtem vystavovatelů na světě a přední oborovou akci v Evropě.

Veletrh it-sa patří k celosvětově nejvýznamnějším veletrhům na téma bezpečnosti IT. Na it-sa 2018 bylo 696 vystavovatelů, veletrh během tří dnů navštívilo téměř 14 290 odborných návštěvníků. Letos se bude konat ve dnech 8. až 10. října 2019 na Výstavišti v Norimberku.

Zaměření veletrhu:

  • mobilní bezpečnost,
  • bezpečnost v cloudu,
  • kyberbezpečnost,
  • bezpečnost hardwaru / zabezpečení koncových bodů,
  • autentizace řízení přístupu,
  • ochrana a bezpečnost dat,
  • bezpečnost na internetu a na síti,
  • bezpečnost výpočetních center,
  • průmyslová bezpečnost IT storage / řešení ukládání dat,
  • certifikace.

Rostoucí význam zabezpečené IT infrastruktury dokládá právě také vývoj veletrhu it-sa, který v této oblasti přitahuje největší množství vystavovatelů na světě. Zabezpečení IT a kybernetická bezpečnost jsou s probíhající digitalizací stále důležitější – společensky, hospodářsky i politicky. Tento trend je velmi dobře vidět také na zájmu o it-sa 2018, veletrh zabezpečení IT s nejvyšším počtem vystavovatelů na světě a přední oborovou akci v Evropě. „Řada firem se na it-sa 2018 představí ve větším formátu,“ říká Frank Venjakob, Executive Director veletrhu it-sa. Veletrh it-sa tak podtrhuje svou vedoucí úlohu jako platforma pro dialog expertů na zabezpečení IT a vedoucích pracovníků.

Organizátoři na letošní edici už teď intenzivně pracují, aby veletrh it-sa mohl pokračovat ve své úspěšné historii. Proto úzce spolupracují se subjekty z oboru a jsou v přímém kontaktu s profesními sdruženími a organizacemi. „Veletrh it-sa si tak neustále udržuje aktuální přehled. Dostáváme velmi relevantní impulzy pro jeho další rozvoj a pro doprovodný kongresový program,“ říká Frank Venjakob.

Veletrh se tak do budoucna bude ještě více zaměřovat na uživatelské scénáře – od čtvrté průmyslové revoluce přes fintech a kritickou infrastrukturu až po veřejnou správu a zdravotnictví. Zájemci se letos opět mohou těšit na větší nabídku pro konkrétní obory a na relevantní formáty v doprovodném programu.

Za veletrhem it-sa stojí vedle německého Spolkového úřadu pro bezpečnost v oblasti informačních technologií (BSI) a sdružení Bitkom coby odborných garantů a Spolkového svazu zabezpečení IT TeleTrusT jako premium partnera celá řada dalších renomovaných partnerů.

Štítky:

Napsat komentář