Přeskočit na obsah

Pozor, restart! Jedinečná konference opět láká na zvučná jména. Letos už pošesté

RESTART MYŠLENÍ 2019

Inspirace, životní zkušenosti známých a zajímavých lidí, nevšední příběhy. Netradiční a nesmírně oblíbená konference nazvaná Restart myšlení míří už do šestého vydání. Celodenní akce zakončená after party se koná ve čtvrtek 6. června a pořadatelé ji letos umístili do Vnitroblocku v Tusarově ulici v pražských Holešovicích. Mezi zajímavými řečníky budou i letos lákavá jména: Jiří Tlustý, Mirka Čejková, Martin Kocián nebo Sylva Lauerová. Více informací naleznete na www.restartmysleni.cz.

Inspirace a osobní rozvoj — to je hlavní motto jedné z nejpopulárnějších českých konferencí. Máte pocit, že jste se ve svém životě tak trochu zasekli? Že byste potřebovali postrčit kupředu nebo novým směrem? Že by se vám hodil malý osobní restart? Inspiraci pro něj můžete načerpat právě na této konferenci plné otevřených příběhů a přiznání, na níž vystoupí celá plejáda hostů, kteří rozhodně mají co říct.

Kdo se tedy o svůj příběh podělí?

Textař a zpěvák Martin Kocián je jedním ze zakladatelů taneční a popové chlapecké skupiny Lunetic. Několikrát byl oceněn v anketě Zlatý slavík, na kontě má šest hudebních alb a přes dvě tisícovky tanečních vystoupení. Příběh, který se chystá vyprávět, je však nepracovní: o náročném období plném drog a depresí i o tom, co ho nakonec přivedlo ke štěstí. Kariéru bývalého hokejisty NHL Jiřího Tlustého zabrzdily vleklé zdravotní obtíže, a tak se pustil do podnikání. Dnes radí svým klientům se zdravou výživou a prodává doplňky stravy.

Válečný zpravodaj, televizní reportér a milovník Orientu Jakub Szantó prozradí, jak si ve všech těch válečných konfliktech, revolucích, občanských válkách a převratech zachovat zdravou duši. Zakladatel serveru MladýPodnikatel.cz, člen vedení neziskovky Radost dětem a jeden z výběru 30pod30 magazínu Forbes Jiří Rostecký bude vyprávět o tom, jak ho napřed nebavilo vlastní podnikání a jak se potom našel v inspirování jiných, v přednášení na školách a pomáhání potřebným.

Návod, jak uskutečnit své sny, nabídne spisovatelka a básnířka Sylva Lauerová. Vyučená prodavačka a právnička se věnovala podnikání v realitách, aby si později řekla, že chce bydlet v Africe a věnovat se meditacím. Nakonec se stala extravagantní autorkou knižních bestsellerů. Jedna z nejvýraznějších porevolučních tváří televizních obrazovek Mirka Čejková studovala neurolingvistiku, transakční analýzu i koučování. Její postižená dcera ji dovedla na cestu poznání, jak pracuje lidská mysl, a dnes se věnuje projektům, které pomáhají mladým lidem při vstupu do praktického života a při budování kariéry.

„Jelikož víme, že k osobnímu restartu je potřeba nejen odhodlání a pevná vůle, ale často i nějaký ten finanční obnos navíc, věnujeme z každé prodané vstupenky 300 korun na konto obecně prospěšné společnosti Asistence. Ta poskytuje sociální služby přibližně 250 lidem s tělesným a kombinovaným postižením ročně. Jsem přesvědčená, že i letos přispějeme zajímavými penězi. Každopádně nás čeká nezapomenutelný den nabitý emocemi a zajímavými příběhy,“ doplňuje manažerka konference Anna Kaldararová.

O konferenci bývá tradičně obrovský zájem a po vstupenkách se velice rychle zapráší. Registrovat se můžete na webu konference už teď. Když to stihnete do 9. května, zaplatíte za vstupenku 3000 korun bez DPH, později se částka zvedá na 4000 korun. V ceně je kompletní přednáškový program, občerstvení, závěrečné komediální stand-up vystoupení i večerní party.

„Na Restartu myšlení mě baví jednak ta neuvěřitelná rozmanitost přednášejících a pestrá mozaika jejich životních příběhů, zároveň ale také to, že konference nemá předem daná témata a je tak zcela na řečnících, o co se s publikem podělí. Posluchači navíc přímo během přednášek na vyprávěný příběh reagují a nezřídka naše hosty nasměrují úplně jinam, než původně zamýšleli. A právě v tom je akce jedinečná,“ popisuje Michal Kříž z pořádající agentury DARK SIDE.

Generálním partnerem konference je Vnitroblock, pořadateli agentura DARK SIDE a společnost LMC.

Napsat komentář