Přeskočit na obsah

Přehlídka technologií Canon na veletrhu Reklama Polygraf

Océ Colorado 1640 Canon

Zařízení Océ Colorado 1640, které vůbec poprvé v České republice představí společnost Canon na letošním veletrhu Reklama Polygraf, dokáže vytisknout přes metr a půl široké plakáty, venkovní bannery, samolepky či domácí dekorace. Expozice proběhne 29. – 31. května 2018 na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech a Canon se bude prezentovat v hale 4, na stánku číslo B05.

Nejmodernější 64palcová tiskárna Océ Colorado 1640, první z nové řady roll-to-roll zařízení využívajících inovativní inkoust Canon UVgel, bude patřit k nejzajímavějším novinkám veletrhu. Návštěvníci se seznámí se špičkovou technologií, která nabízí zákazníkům univerzální tiskové výstupy, vysokou produktivitu, pokročilou automatizaci i průmyslový design.

Tiskárna Océ Colorado 1640 dokázala od svého představení na veletrhu FESPA 2017 proměnit svět tisku roll-to-roll už u stovek dodavatelů profesionálních grafických produktů a služeb na celém světě. Na veletrhu Reklama Polygraf bude k vidění množství grafických a dekorativních prací, které již byly díky tiskárně Colorado vytvořeny. „Návštěvníci se budou moci sami přesvědčit o tom, jak by tato inovativní tiskárna a technologie Canon UVgel mohly rozšířit možnosti jejich podnikání. Jde o významný pokrok v oblasti velkoformátového digitálního tisku, například při výrobě dekorací, bannerů, tapet, plakátů a prosvětlovaných reklamních poutačů,” říká Peter Varga, produktový manažer společnosti Canon CZ.

CanonOcé Colorado 1640 vyniká tím, že inkoust Canon UVgel okamžitě přilne k povrchu, takže výsledkem je řízené a velmi přesné umístění tiskové kapky. Nejmodernější systém nízkoteplotního LED UV vytvrzování funguje u tohoto stroje nezávisle na tiskovém vozíku. UV vytvrzení po samotném tisku je tak plně rovnoměrné a významně přispívá k rychlosti i kvalitě tisku. Výstupy vytvořené pomocí technologie UVgel jsou okamžitě suché a připravené pro dokončovací úpravy nebo laminaci – proto jde o ideální řešení pro situace, které vyžadují rychlé zpracování zakázek. Produktivitu tiskárny Océ Colorado 1640 navíc zvyšuje i konfigurace se dvěma rolemi, díky níž mohou poskytovatelé tiskových služeb plynule přecházet mezi dvěma typy i velikostmi médií a zajistit tak rychlejší smíšenou produkci.

Canon představí celou paletu tiskáren

V expozici na veletrhu Reklama Polygraf společnost Canon představí také další stroje, které nabízejí široké využití v oblasti dekorativního a průmyslového tisku. Například UV flatbed tiskárna Océ Arizona 1280GT v kombinaci se stolovým řezacím plotrem Kongsberg X24 umožňuje vysokou kvalitu tisku a spolehlivou produktivitu bez kompromisů pro široké spektrum materiálů, o čemž návštěvníky přesvědčí reálná ukázka.

Velkoformátové tiskárny Canon imagePROGRAF PRO-6000 a Canon imagePROGRAF TX-3000 zase předvedou produkci špičkových fotografií a uměleckých tisků, voděodolných POS materiálů či plakátů. Digitální produkční tisk zastoupí tiskárna Canon imagePRESS C850 kombinující kvalitní výstup a vynikající výkon v menším, ale robustním provedení. Tiskový stroj bude umožňovat tisk oboustranných prodloužených formátů z velkokapacitního zásobníku papíru.

Společnost Canon bude na veletrhu Reklama Polygraf 2018 ve dnech 29. – 31. května 2018 na adrese PVA EXPO PRAHA v hale 4, stánek B05.

1 komentář na “Přehlídka technologií Canon na veletrhu Reklama Polygraf”

  1. Pingback: FESPA 2018: Canon nabídl nová řešení pro rozvoj produktivity a kreativity | B2B NETWORK NEWS

Napsat komentář