Přeskočit na obsah

Projekt Vizionáři 2020

Vizionáři 2020

Projekt Vizionáři vznikl již před 9 lety a jeho cílem je ocenit přední české firmy, podnikatele a konkrétní autory inovativních produktů, výrobků, postupů či služeb.

CzechInno logoPracujete ve firmě inovativně? Snažíte se svým zákazníkům nabídnout odlišné služby, které jsou na trhu absolutní novinkou? Pracujete na jedinečném projektu nebo vás inovace zajímají a chcete se o nich dozvědět více? Pak je právě vám určen projekt Vizionáři 2020.

Jedná se o projekt s devítiletou historií, zaměřující se na podporu a propagaci neotřelých a inovativních projektů, nástrojů a technologií, které pomáhají k lepšímu a efektivnějšímu podnikání nebo ke zkvalitnění služeb jak firmám, tak široké veřejnosti. I firmy a podnikatelé z ČR umí vytvořit nejmodernější produkty, které se mohou stát světovými.

Co získáte účastí ve Vizionářích 2020?
Ze zúčastněných firem vybere odborná porota složená z partnerů projektu, akademických a vědeckých institucí, státní správy a představitelů inovačního podnikání vítězné projekty, které získají:

  • Titul Vizionář roku 2020
  • Mediální podporu společnosti
  • Zapojení do unikátního systému prezentace inovací v ČR
  • Podporu rozvoje firmy pomocí služeb partnerů – poradenství a nové obchodní kontakty s novými obchodními příležitostmi
  • Možnost lepšího uplatnění konkrétních inovací na trhu
  • Projekt Vizionáři je podporován prostřednictvím renomovaných rádií, tištěných i elektronických podnikatelských periodik.

Jak se přihlásit?
Přihlášení do projektu je velmi jednoduché. Stačí mít jakoukoliv vlastní inovaci a vyplnit formulář.

Přihlášení do Vizionářů 2020: do 15. 12. 2020

Vyhlášení vítězů projektu: bude upřesněno

Víte o firmě, která by mohla být Vizionářem 2020? Nominujte ji a my se s ní spojíme!

Napsat komentář