Přeskočit na obsah

První informace o konferenci TechEd-DevCon 2019

GOPASNejvětší IT konference v České republice, TechEd-DevCon, se letos bude konat již po sedmnácté. Počítačová škola Gopas připravila čtyřdenní maraton prezentací a přednášek na 13. – 16. května 2019. TechEd-DevCon 2019 IT profesionálům zprostředkuje informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí po celém světě.

TechEd-DevCon (Technical Education & Developer Database Conference) je konference určená všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Informace o novinkách jsou doplněné příklady jejich praktického uplatnění a ukázkami řešení problémů z reálné praxe. Zejména proto se konference pořádané Gopasem těší velké oblibě a jsou v drtivé většině s velkým předstihem vyprodané.

Příprava programu konference právě vrcholí. Už nyní je jisté, že pro účastníky bude připraveno více než sedmdesát unikátních prezentačních bloků, které je seznámí s nejnovějšími technologiemi, platformami a nástroji, především od společnosti Microsoft. Získají tak přehled o širokém okruhu dostupných nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury. Program bude kromě čistě vývojářských či ITPro slotů obsahovat například přednášky specializované na IT bezpečnost, strojové učení a robotizaci, projektový management nebo na Java nástroje. Poběží souběžně ve čtyřech tematicky odlišených sálech: ShowIT Hall, DevCon Hall pro vývojáře, BigData Hall pro ty, kteří se specializují na data, jejich zpracování a vytěžování, a v neposlední řadě v Mix Hall.

Účast na konferenci již přislíbila řada špičkových odborníků. Nebude zde chybět naše programátorská ikona Michal Altair Valášek, o bezpečnosti bude přednášet Ondřej Ševeček, datové specialisty jistě potěší účast Davida Gešvindera. Ze zahraničních odborníků můžeme zatím jmenovat Catalina Gheorghiu, solution architekta, který se v současné době zaměřuje především na internet věcí, průmyslová mobilní a cloudová řešení.

TechEd-DevCon 2019 proběhne ve dnech 13. až 16. května v Praze, již tradičně v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. Více na www.teched.cz.

Napsat komentář