Přeskočit na obsah

ShopCamp 2019

  • od
Shopcamp 2019

Šestý ročník komunitní e-commerce konference ShopCamp se bude konat 13. 9. 2019 v Praze. Celodenní program nabídne ve dvou sálech 12 přednášek a 8 workshopů. ShopCamp je nadále pro všechny majitele nebo přímé zaměstnance e-shopů zdarma.

ShopCamp_LOGONa ShopCampu vystoupí generální ředitel Aukro.cz a letošní Forbes 30pod30 Lumír Kunz, marketingový ředitel největšího e-shopu s hudebními nástroji kytary.cz Filip Černý, odborník na expanzi e-shopů do DACH regionu Milan Fiala, mistr na obaly Petr Kaczor ze společnosti THIMM nebo marketingový ředitel Spokojeného psa Tomáš Haškovec. Kompletní program bude k dispozici na webových stránkách shopcamp.cz

Posláním ShopCampu je přinášet užitečné a praktické informace e-shoperům, umožnit jim setkání s partnery a zapojit je do české e-commerce komunity. ShopCamp klade důraz na přátelskou atmosféru, podporuje budování vazeb mezi návštěvníky, speakery a partnery.

Našim cílem není organizovat tuctovou konferenci. Chceme, aby si účastníci i partneři užili každou chvilku ať už na stáncích, v přednáškových a workshopových sálech, nebo u dalších doprovodných aktivit jako je například kolo štěstí, které mělo loni obrovský úspěch. A baví nás to! Proto jsme rádi, že je o ShopCamp takový zájem,” dodává organizátorka Johana Kapošváryová.

ShopCamp je primárně určen pro zaměstnance a majitele e-shopů, pro které je zdarma. Nee-shopeři mají možnost si vstupenku zakoupit. Vstup na akci je podmíněn registrací, která bude probíhat od 6. 6. 2019 od 14:00 hodin na webových stránkách ShopCampu.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář