Přeskočit na obsah

Soutěž Nejlepší student

Nejlepší student

Společnost MICRORISC pořádá již osmý ročník soutěže Nejlepší student, čímž chce podpořit a motivovat středoškoláky v oblasti jejich vzdělávání a aktivního přístupu k životu.

Soutěž probíhá od 1. dubna 2018 do 31. května 2018. V tomto období má možnost zástupce školy přihlásit do soutěže dva vybrané žáky své školy. Popíše jejich výjimečnost, mimoškolní aktivity a studijní výsledky, žák sám napíše krátké pojednání o tom „Proč stojí za to být dobrým studentem“. Porota vybere ze všech přihlášených nejlepší tři žáky, kteří budou oceněni finančními odměnami v hodnotě 5000 Kč v sídle firmy MICRORISC. Navíc vybere i jednoho žáka výrazně technicky nadaného, který získá ocenění Nejlepší student – technik. Ten získá vývojové nástroje technologie IQRF.

Finálové kolo moderované Zdeňkou Žádníkovou Volencovou proběhne 20. června 2018 v sídle firmy MICRORISC. Žáci zde předloží dokumenty prokazující jejich výjimečnost a odprezentují sebe a své výsledky před porotou. Škola nejlepšího soutěžícího bude odměněna 10 000 Kč.

„S mladými nadanými lidmi MICRORISC spolupracuje dlouhodobě na různých projektech. Je úžasné sledovat jejich pokrok,“ uvedl Ing. Vladimír Šulc, Ph.D., jednatel společnosti MICRORISC.

IOT NETWORK NEWS a ICT NETWORK NEWS jsou mediálními partnery soutěže.

Informace, registraci a nominace najdete >ZDE<

1 komentář na “Soutěž Nejlepší student”

  1. Pingback: Soutěž Nejlepší student | IOT NETWORK NEWS

Napsat komentář