Přeskočit na obsah

Světová konference optických vláken a kabelů 2019

GOFC 2019

Skupina Hengtong a Asijsko-tichomořská asociace optických vláken a kabelů (APC) společně uspořádaly Světovou konferenci optických vláken a kabelů 2019 (Global Optical Fiber and Cable Conference 2019, GOFC). Konference proběhla ve dnech 18. až 20. listopadu v Mezinárodním konferenčním centru v Šanghaji, kde byly představeny čtyři obchodní sektory – Inteligentní město, Inteligentní oceán, Vznikající průmysl a Mezinárodní průmysl. Setkání se zúčastnilo více než 600 odborníků a lídrů z oboru.

„S rychlým rozvojem nové generace technologie informačních sítí vstoupíme do nové éry umělé inteligence, digitální revoluce a propojení všeho, což poskytuje nebývalé příležitosti pro průmysl optických vláken a kabelů,“ uvedl Cui Genliang, předseda představenstva skupiny Hengtong. „Měli bychom posílit spolupráci mezi průmyslovými odvětvími a vybudovat zdravý průmyslový ekosystém.“ Rovněž zmínil, že se konference konala v Šanghaji k uctění památky pana Gao Kuna, otce optického vlákna.

Na konferenci bylo předneseno více než 30 odborných projevů, které se zabývaly diskusí a sdílením nových technologií a aplikací v oblasti sítí optických vláken, námořní komunikace a optické komunikace v celém průmyslovém řetězci. Asociace APC rovněž vydala zprávu o tržním výhledu odvětví optických vláken a kabelů za rok 2019, která analyzuje současnou situaci v globálním odvětví optických kabelů z pohledu světového telekomunikačního trhu a předpovídá vývojový trend poptávky na trhu s optickými kabely ve všech částech světa.

V Šanghaji se zároveň konalo 13. globální a čínské fórum pro rozvoj a konkurenceschopnost optických komunikací. Společnost Hengtong Cablescom poskytla projev s názvem Aplikace a vývoj trhu s novými optickými kabely v Evropě. Během tohoto fóra oficiálně oznámila názvy 10 nejkonkurenceschopnějších podniků roku 2019. Společnost Hengtong byla vybrána jako jeden z 10 nejkonkurenceschopnějších podniků v oblasti optických kabelů a vláken v Číně.

Napsat komentář