Přeskočit na obsah

TechEd-DevCon 2018: Největší vývojářská konference je už na dohled

TechEd DevCon GOPAS

Počítačová škola Gopas připravila na dny 14. až 17. května 2018 svátek všech vývojářů Microsoftu, který se odehraje v multikině Premiere Cinemas v pražské Hostivaři. A proč svátek? To proto, že bude zcela jistě opepřen – kromě jiného – nejzajímavějšími a nejaktuálnějšími poznatky a informacemi z konference Microsoft Build, která se koná v Seattlu týden před konáním TechEd-DevConu.

Odborná konference TechEd-DevCon IT profesionálům přináší už patnáct let ty nejnovější informace o novinkách z nejprestižnějších akcí po celém světě, tento ročník bude tedy šestnáctý v pořadí. Pro přihlášené a registrované účastníky je připraven čtyřdenní maraton přednášek, které se souběžně odehrají ve čtyřech sálech multikina Premiere Cinemas v Praze-Hostivaři. Už tato fakta hovoří o tom, že TechEd-DevCon je zcela jasně největší konferencí tohoto druhu, pořádanou u nás.

TechEd-DevCon je konference pro všechny profesionály a příznivce z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných i budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jak víte, pořadatelem konference je Počítačová škola Gopas, a to je zárukou nejen špičkového výběru přednášejících, ale i zázemí včetně občerstvení a možnosti navštívit v předsálí partnery této konference – mezi něž patří i ICT Network News. A co víc, Gopas je i zárukou toho, že se nikdo nebude nudit, nepůjde totiž o nudné přednášky uspavačů hadů, ale výběr přednášejících už hovoří o tom, že bude možné se dozvědět i víc, než šedivou teorii a nezajímavá čísla, pořadatel a přednášející jsou totiž zárukou toho, že bude k vidění i živé předvedení aplikací či nástin řešení vzorových problémů. Skvělé je i to, že se účastníci konference budou moci setkat s přednášejícími v předsálí k neformálním rozhovorům, které pro některé účastníky mohou tuto konferenci ještě více opepřit.

GOPAS„I když se nabídka našich konferencí rok od roku rozšiřuje, TechEd-DevCon pro nás zůstává největší událostí roku,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas, která konferenci pořádá. „Příprava programu konference právě vrcholí, ale už teď je možné prozradit, že zde budou přednášet přední odborníci z České republiky i ze zahraničí. Navíc letos můžeme slíbit, že jako první přineseme čerstvé informace o novinkách z největší vývojářské konference Microsoftu Build, jenž proběhne v Seattlu týden před konáním TechEd-DevConu.“ Pro ty, co hoří touhou vědět více, je k dispozici adresa www.teched.cz, na které je možné vidět neustále aktualizovaný program celé konference.

V čem je tedy možné vidět přínos TechEd-DevCon 2018?

  • TechEd-DevCon 2018 přinese přes 75 unikátních informačních bloků prezentovaných více než 40 odborníky z různých oborů IT. Ti účastníky seznámí s nejnovějšími technologiemi, platformami a nástroji společnosti Microsoft. Nabídnou přehled o širokém spektru moderních nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu a správu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury.
  • Program bude kromě čistě vývojářských či ITPro témat obsahovat například i přednášky specializované na IT bezpečnost a hacking, nebo prezentace zaměřené na cloudové technologie a Microsoft Azure.
  • Jedna ze sekcí je také určená pro databázové odborníky, pro ně jsou připravené přednášky především z oblastí SQL Serveru a Business Intelligence.
Štítky:

Napsat komentář