Přeskočit na obsah

Tématem letošní konference E-commerce Forum bude Růst v e-commerce

ECF

Na letošní konferenci E-commerce Forum, jedné z nejvýznamnějších akcí v oblasti e-commerce v České republice, vystoupí řečníci z celého světa, včetně zástupců nejúspěšnějších českých firem. O svých zkušenostech budou hovořit zástupce tureckého “Amazonu” firmy HepsiBurada, brazilského fenoménu VTEX nebo polského e-hopu s módou Answear. Z českých firem na akci vystoupí například řečníci společností Alza, Notino, Zásilkovna, Zoot, Pilulka, Alensa, Footshop nebo Different, doplní je řečníci internetových gigantů Seznam a Google. Hlavním tématem již 11. ročníku konference bude Růst v e-commerce”. Součástí budou odborné workshopy, panelová diskuze českých e-commerce lídrů, zahraniční panel o expanzi nebo diskuse o budoucnosti souvisejících služeb, jakými jsou balení a skladování zboží. E-commerce Forum se koná ve dnech 12. a 13. června v Olomouci.

„Pokud jsme v minulém roce hovořili o tom, že máme akci na evropské úrovni, letos jsme zase o kousek výš. Do Olomouce se sjedou zástupci úspěšných e-commerce firem doslova z celého světa. Jako hlavní téma jsme zvolili Růst v e-commerce, přednášející tak budou mluvit především o tom, jak sami ve svých firmách dokázali zajistit růst, jaké nástroje používají a budou k udržení růstu používat v budoucnu,” říká Simona Kijonková, zakladatelka a spolumajitelka společnosti Zásilkovna.

„Rozdělení konference na společný blok přednášek a následné série workshopů, ze kterých si účastníci mohou sami vybrat, se nám osvědčilo už v minulých letech. Účastníci si tak sestaví program podle svých konkrétních zájmů a potřeb,“ říká Tomáš Hájek, výkonný ředitel spolupořádající asociace ADMEZ.

Na konferenci vystoupí se svými příběhy, které se budou točit kolem hlavního tématu Růst v e-commerce, více než 30 řečníků. Je to například Rafael Campos z VTEXU, firma je považovaná za ecommerce lídra v Latinské Americe, Ismail Parsa z tureckého e-shopu HepsiBurada nebo Raluca Radu z rumunské pobočky Answear, polského lídra v módě. Alzu bude zastupovat místopředseda představenstva Tomáš Havryluk, Zoot CEO Ladislav Trpák, Alensu ředitel marketingu Jan Jelínek, dále pak na akci vystoupí Michal Hamáček z Pilulky, Oldřich Dostál z Notina, Jiří Hlavenka, zakladatel Kiwi.com nebo František Štrupl z Googlu a mnoho dalších.

ECFKompletní informace o konferenci naleznete >zde<

Pořadatelé letošního ročníku konference jsou asociace ADMEZ a Zásilkovna, jedna z nejrychleji se rozvíjejících společností v české e-commerce. V současnosti má více než 1600 výdejních míst v deseti zemích Evropy a její zakladatelka Simona Kijonková bude jedním z moderátorů konference.

1 komentář na “Tématem letošní konference E-commerce Forum bude Růst v e-commerce”

  1. Pingback: E-commerce Forum 2018 | B2B NETWORK NEWS

Napsat komentář