Přeskočit na obsah

Veletrh Czech On-line Expo navštívilo přes 5 300 lidí

COE 2019

Letošní Czech On-line Expo se zapsalo do dějin českého on-linu. Za dva dny tento veletrh a vzdělávací akci navštívilo více než 5 300 lidí. Rekordní byl i počet vystavovatelů a vystupujících řečníků na odborných přednáškách. V roce 2020 se akce uskuteční ve dnech 3. a 4. dubna.

Letošní veletrh Czech On-line Expo se organizátorům vydařil. Za dva dny podle informací pořadatele akce prošlo branami výstaviště v pražských Holešovicích celkem 5 314 návštěvníků. „Čísla potvrzují, že se nám podařilo uspořádat největší akci pro český on-line, která v tuzemsku kdy byla, ať už počtem účastníků, vystavovatelů, řečníků, uspořádaných přednášek, či obsazených sálů. Akce jako celek se nám velmi povedla a nesmírně nás těší, že ji navštívilo rekordní množství lidí,“ dodává hlavní pořadatel veletrhu Jan Kalianko.

V rámci odborného programu vystoupily na pódiu přední osobnosti českého on-linu. Namátkou můžeme jmenovat například Tomáše Čupra, zakladatele českého internetového obchodu s potravinami Rohlik.cz, Karla Lyčku ze společnosti Zásilkovna.cz nebo Radka Hudáka ze Shoptetu. „Pozitivně nás překvapilo, kolik lidí se přišlo na akci vzdělávat. Na asi 20 přednášek dokonce nestačily kapacity sálů. Například na Leadership panelu Tomáše Čupra a Tomáše Havryluka se sešlo v menším sále pro 160 sedících osob přibližně 400 lidí. Na top přednáškách ve velkých sálech bylo 600 až 800 posluchačů. Je to velmi pozitivní signál pro celý český on-line a ukazujte to, že jsme ve světové špičce,“ pochvaluje si Jan Kalianko.

Organizátor akce už zveřejnil datum konání dalšího ročníku Czech On-line Expo. V roce 2020 se veletrh a vzdělávací akce uskuteční opět na začátku jara, a to 3. a 4. dubna. Podle předběžných informací pořadatele bude i v příštím roce zachován osvědčený formát akce, tedy veletrh a několik sálů vyhrazených pro odborné přednášky a praktické workshopy. „Pravděpodobně přidáme nějaké další ‚speciality‘, jako třeba zónu pro konzultanty a investory. Nápadů máme hodně, ale více zatím nechci prozrazovat,“ dodává Jan Kalianko. Zachováno bude také výhodné vstupné, aby byla akce dostupná pro co nejširší okruh zájemců o on-line svět.

Napsat komentář