Přeskočit na obsah

15. ročník konference SpeedCHAIN byl přeložen na příští rok

  • od

Přestože program letošního ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN je již dávno vyladěn do poslední drobné finesy, i nadále přetrvávající vládní opatření přijatá v souvislosti s šířením koronavirové pandemie nám konferenci prozatím neumožní realizovat ani v náhradním termínu, který byl stanoven na 9. prosince tohoto roku.

ReliantGroupVše nasvědčuje tomu, že situace se v České republice i ve zbytku Evropy pomalu začíná vyvíjet k lepšímu. My proto věříme, že naše tradiční společné setkání nebude nutné odkládat příliš dlouho a jsme připraveni jej uspořádat v nejbližším možném termínu při respektování aktuálně platných pravidel.

O novém termínu vás budeme pochopitelně informovat s nezbytným předstihem.

Velmi nás mrzí objektivní okolnosti, které jsou důvodem tolika změn v našich osobních i pracovních životech. Ujišťujeme vás však, že celý tým společnosti Reliant udělá vše, co bude v našich silách, abychom vás na tuto tradiční logistickou událost nenechali čekat déle než je nezbytně nutné. Program, místo konání i vše ostatní zůstává beze změny.

V tuto chvíli nám nezbývá než vám popřát pevné zdraví, úspěšné zakončení letošního roku a už teď se těšíme na setkání s vámi na odloženém patnáctém ročníku tradiční logistické konference v netradičním termínu!

Napsat komentář