Přeskočit na obsah

7. ročník konference JavaDays 2022 se blíží!

  • od
JAVA DAYS 2022
09Lis2022
10Lis2022

7. ročník konference JavaDays proběhne v prostorách kina CineStar na Černém Mostě. Konference je určená pro Java vývojáře, programátory a všechny zájemce o Javu a související technologie. Uvidíte 20 přednášek od 16 speakerů, budete mít možnost diskutovat s odborníky a kolegy z oboru. Konference bude probíhat v hybridním formátu.

GOPASKdo na konferenci vystoupí?

Miroslav Sevelda
Dlouholetý lektor Gopasu se zaměřením na vývoj v jazycích Java a Python. Aktivně se věnuje nejen vývoji, ale i sledování a testování nových trendů a featur ve vývojovém procesu.

Jiří Pinkas
Začal pracovat s Javou kolem roku 2006. Velice brzy přešel z Java SE do Java EE a Springu. Má za sebou dlouholetou dráhu Java EE vývojáře a lektora, čímž se zabývá dodnes.

Petr Adámek
Vývoji aplikací v Javě se věnuje již 20 let. Jeho doménou jsou zejména podnikové informační systémy a návrh aplikací. V současné době pracuje jako nezávislý konzultant. Od roku 2004 také jako externí vyučující přednáší kurzy pokročilého vývoje v jazyce Java na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Roman Bouchner
Vývojář a softwarový architekt s dvacetiletou praxí ze světa backendu i frontendu. Vyzkoušel spoustu postupů a frameworků, až nakonec zjistil, že elegance je v jednoduchosti. Nejraději programuje v Javě a má rád Linux.

Steven Czerwinski
Spoluzakladatel observability startupu Scalyr, který koupila společnost SentinelOne. Nyní je Principal inženýrem v S1, kde vede návrh & implementaci systémů pro data ingestions. Dřive strávil Steven 8 let v Google, kde působil jako techlead např. na backendu Google Drive. Bakalářský a magisterský titul získal na MIT a doktorát studoval na UC Berkeley.

Štěpán Bechynský
Lektor, konzultant a specialista produktů Microsoft. Pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na MS Azure, staral se o projekty IoT a nyní vzdělává partnery společnosti Microsoft.

Pavel Jetenský
Věnuje se Java/J2EE vývoji již od roku 2003, z toho několik let v Irsku. Vyvinul a publikoval nový algoritmus počítačového vidění pro přesné rozpoznání špiček prstů ruky a vytvořil dotykový stůl TouchTable. V současné době pracuje ve společnosti Hooyu.

Stanislav Ondáč
Baví ho navrhovat řešení založená na principech architektury mikroslužeb a doménou řízeného návrhu. V minulosti pracoval na několika pozicích, jako vývojář, administrátor, konzultant, IT analytik, architekt a manažer. V současné době pracuje jako konzultant podnikové architektury.

Ivan Macák
Pracuje s technologiemi Java od roku 2002. V poslední době se zabývá především návrhem systémů v architektuře mikroslužeb. Své dlouholeté domácí i mezinárodní zkušenosti předává jako lektor Javy a mentor.

Jan Novotný
Vývojem v Javě se živí už více jak 10 let. Ve společnosti FG Forrest se stará o vývoj webových aplikací. Je spoluorganizátorem ne-konference jOpenSpace, natáčí videocast Kafemlejnek.TV a píše i blog.

Leoš Přikryl
Backend vývojář v Commity.cz a evangelizátor Kotlinu. Organizátor přednášek a vývojářských setkání v Google Developer Group Jihlava. Rád propaguje nemainstreamové technologie a zatím měl to štěstí, že se většina z nich uchytila.

Antonín Stoklásek
Vývojář tělem i duší. Většinu času tráví s Javou a během 13 let prošel PL/SQL, XSLT, .NET, Angular až k Dockeru a Reactu. Prezentuje a pořádá workshopy ať už vnitrofiremně nebo i v rámci veřejných akcí jako CZJUG nebo Dockercon. Aktuálně pracuje jako Technical Team Lead.

Víťa Plšek
Programátor s kladným vztahem k velkotonážním frameworkům jako je Spring a Angular. Má rád typované a přitom moderní jazyky. Na Backendu u něj už několik let bydlí Kotlin, na Frontendu si tyká s Typescriptem.

Štěpán Šindelář
Nejdříve pracoval jako C# vývojář webových aplikací, ale jeho zájem o programovací jazyky a překladače jej přivedl do projektu Phalanger (PHP na .NET), a poté do světa Javy a JVM do projektu Graal/Truffle v Oracle Labs. V současné době pracuje na FastR - implementaci programovacího jazyka R postavené na Truffle frameworku.

Program se postupně připravuje. Více informací 

Napsat komentář